Meras iškilmingu gongo dūžiu atidarys festivalį ,,Dūdų vasara‘‘

Festivalis ,,Dūdų Vasara‘‘ 2021 Panevėžyje skaičiuoja jau 18-tąjį sezoną ir šią vasarą, kiekvieną penktadienio vakarą Panevėžio dailės galerijos kiemelyje, ištikimiausius klausytojus vėl džiugins nepakartojamais koncertais ir muzikinėmis staigmenomis.

Projekto iniciatorius ir vadovas Remigijus Vilys kviečia panevėžiečius ir miesto svečius klausytis gražiausių vasaros koncertų ciklo po atviru dangumi –18  DŪDŲ VASARA. Kassavaitinės muzikinės eisenos, kurios prasidės 17 val. Laisvės aikštėje, prie kavinės Galerija XX, lydės klausytojus iki Panevėžio dailės galerijos, kur įvyks šešiolika vasaros festivalio koncertų.

Orkestrų atliekama muzika klausytojai mėgausis jaukiame Panevėžio miesto dailės galerijos kiemelyje. Jame nuo birželio 4 iki rugsėjo 24 dienos, net 16 penktadienių, skambės specialiai festivaliui paruoštos muzikinės programos, kurias atliks profesionalūs orkestrai ir charizmatiški bei aktyvią koncertinę veiklą vykdantys mėgėjų kolektyvai.

Birželio 4 d. Panevėžio miesto Meras iškilmingu gongo dūžiu atidarys festivalį, o koncerto metu klausytojai girdės kolektyvą iš Vilniaus  ,,Allegrettoband“ (vadovas Juozas Vasiliauskis). Tai 2006 m. susibūręs profesionalių muzikantų kolektyvas, kuris savo repertuare turi didelį ir įvairų pramoginės muzikos (samba, čia čia, rumba, tango, beginai ir t.t.), liaudies (valsai, polkos) ir vokiečių „alaus muzikos“ taip pat klasikinės italų bei lietuvių liaudies dainų repertuarą. Allegrettoband  – tai šaunių vyrukų grupė gebanti pralinksminti ir didžiausią niūruolį, o smagi muzika paglostys ausį ir patyrusiam muzikos mylėtojui.

Visą sezoną klausytojų lauks Lietuvos kariuomenės, Karinių oro pajėgų, Vidaus reikalų ministerijos orkestrų bei jaunimo orkestrų atliekama muzika bei ypatingos staigmenos – išskirtinis charizmatiškųjų Vilnius Vibe Trio pasirodymas, svečių iš užsienio ir Lietuvos orkestrų bendri muzikiniai projektai.

Birželio mėnesį Dūdų vasaros koncertuose girdėsite:

Birželio 4d.  Allegrettoband (vadovas Juozas Vasiliauskis)

Birželio 11 d. – Lietuvos Kariuomenės orkestras (vadovas majoras Egidijus Ališauskas)

Birželio 18 d. – Lietuvos vidaus reikalų ministerijos orkestras (meno vadovas ir dirigentas Eimantas Anskaitis)

Birželio 25 d. – Vilnius Vibe Trio – Marius Šinkūnas (vibrofonas), Nerijus Bakula (akordeonas), Rolandas Butkevičius (fleita, klarnetas ir saksofonai)

Lietuvos orkestrai su gražiausia muzika visų orkestrinės muzikos entuziastų lauks Panevėžio dailės galerijos kiemelyje kiekvieną penktadienį nuo 17 val. Primename, kad visi „Dūdų vasaros“ koncertai nemokami, o muzikinės eisenos bei koncerto metu bus laikomasi visų tuo metu galiojančių karantino ribojimų.

Festivalį organizuoja Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija kartu su Panevėžio miesto dailės galerija, „Muzikinis rūsys“,  „Nendė vėjyje“ ir „ Kavinė  Galerja XX “.

Informacija  spaudoje irsocialiniuose tinkluose radijuje ir televizijose.

Festivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Panevėžio miesto savivaldybė.                                 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: