Pradžia Panevėžio naujienos Aktualijos Meras kviečia panevėžiečius aukoti kraujo

Meras kviečia panevėžiečius aukoti kraujo

670
0

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas atsiliepė į Nacionalinio kraujo centro kvietimą – apsilankė Panevėžio filiale ir davė kraujo. Kraujo nevengiantis duoti meras kviečia panevėžiečius nelikti abejingus ir įsilieti į donorų gretas.

„Nesu abejingas tokioms akcijoms, suprantu jų svarbą. Labai tikiuosi, kad į pagalbos šauksmą atsilieps ir miesto gyventojai“, – sakė R. Račkauskas.

Pasak donorų organizatoriaus Donato Šniutės, sparčiai mažėja visų grupių kraujo atsargų, o ypač pirmos rezus neigiamos rezervas. „Kitų grupių poreikio situacija kinta kasdien, todėl centre labai laukiame visų kraujo donorų“, – sako D. Šniutė.

Nacionalinis kraujo centras, krauju aprūpinantis Lietuvos gydymo įstaigas, ragina visuomenę nebūti abejingą, pakviesti duoti kraujo savo draugus bei artimuosius – niekada nežinome, kada ir mums patiems gali prireikti pagalbos.

 

 

Komunikacijos skyrius

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.