Šią visą savaitę Panevėžio rajono gimnazijose netrūksta šurmulio, jaudulio ir šventinės nuotaikos – abiturientams skamba paskutinis skambutis, žymintis svarbaus gyvenimo etapo pabaigą bei naujų pradžių laukimą. Šia gražia proga Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijoje apsilankęs Panevėžio rajono savivaldybės meras Antanas Pocius pasveikino dvyliktokus ir linkėjo jiems drąsos žengiant į suaugusiųjų pasaulį.
„Paskutinis skambutis – tai simbolinis jūsų gyvenimo posūkis, vedantis iš pažįstamos mokyklos suolo į dar neatrastus kelius. Linkiu kiekvienam iš jūsų išsaugoti smalsumą, tikėjimą savimi ir drąsiai siekti savo svajonių. Tegul mokykloje įgytos žinios, draugystės ir patirtys tampa tvirtu pamatu ateities pasirinkimams. Didžiuojamės jumis ir tikime, kad savo darbais garsinsite tiek save, tiek savo kraštą“, – sakė meras A. Pocius.
Paskutinio skambučio aidas jau nuvilnijo ne tik Paįstrio, bet ir Smilgių gimnazijoje. Kitos rajono ugdymo įstaigos šventę minės artimiausiomis dienomis: Velžio, Ramygalos ir Raguvos gimnazijose šventė vyks gegužės 29 d. 12 val. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos abiturientai gegužės 29 d. 13 val. Rinksis švęsti Krekenavos kultūros centre.
Šventiniai akordai šiemet skamba ir rajono pagrindinių mokyklų dešimtokams. Minėjimas jau įvyko Naujamiesčio mokykloje, o kitose įstaigose vyks birželio mėnesį: Paliūniškio pagrindinėje mokykloje – birželio 11 d. 12 val. Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje – birželio 12 d. 10 val.
Linkime visiems rajono abiturientams sėkmingai įveikti egzaminų sesiją ir drąsiai žengti į kitą gyvenimo etapą.
Panevėžio rajono savivaldybės informacija