Meras pasveikino Europos bronzos medalio laimėtoją

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas įteikė padėką sportininkei Rūtai Sutkutei, Europos jaunimo merginų bokso čempionate iškovojusiai trečiąją vietą ir laimėjusiai bronzos medalį.

„Sveikinu su puiku rezultatu ir dėkoju, kad garsinate ne tik mūsų miestą Panevėžį, bet ir visą Lietuvą. Linkiu ir toliau sėkmingai sportuoti ir siekti aukščiausių apdovanojimų“, – sveikindamas jaunąją sportininkę linkėjo meras R. Račkauskas.

Padėka už pastangas populiarinant moterų boksą Lietuvoje, entuziazmą ir darbštumą įteikta ir bokso treneriui Dariui Katkevičiui.

Vengrijoje vykusiame Europos jaunimo ir jaunių merginų bokso čempionate, kuriame dalyvavo 202 boksininkės iš 25 Europos šalių, Lietuvos garbę varžybose gynė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro bei klubo „Olimpietis“ boksininkė Rūta Sutkutė.

„Rūta pateko į istoriją, nes šis medalis yra pirmasis moterų bokso medalis ne tik Panevėžio, bet ir visos Lietuvos istorijoje“, – didžiavosi pasiekimu treneris D. Katkevičius.

R. Sutkutė kovojo 17-18 metų jaunimo grupėje. Ketvirtfinalyje sportininkės varžovė buvo šių metų pasaulio čempionato prizininkė vengrė Gita Sceri, kurią panevėžietė įveikė ir laimėjo rezultatu 3:0.

Šios varžybos R. Sutkutei garantavo Europos čempionato bronzos medalį. Tai pirmasis lietuvės iškovotas titulas Europos merginų bokso čempionate.

„Mūsų tikslas – Tokijo olimpiada“, – užtikrintai dėstė ateities planus treneris D. Katkevičius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *