Meras pasveikino gimdymo namų kolektyvą 50-mečio proga

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas dalyvavo konferencijoje „50 Panevėžio gimdymo namų istorijos metų“. Gražios sukakties proga sveikindamas medikus, slaugytojus, administracijos darbuotojus įteikė paveikslą, kuriame pavaizduotas senasis ligoninės pastatas, kuriame prasidėjo gimdymo namų istorija.

„Sveikinu visą miesto bendruomenę, nes turbūt nerasime panevėžiečių šeimos, su kuria jūs nebūtumėte buvę įsimintiniausiu metu – į pasaulį ateinant vaikams. Dėkoju už pastangas, pasiaukojimą, kantrybę. Linkiu, kad pagarba ir padėka už jūsų nepaprastą darbą būtų reiškiama kiekvieną dieną. Kad Jus lydėtų sėkmė ir tik geros emocijos“, – sakė meras R. Račkauskas.

Konferencijoje buvo pristatyta knyga „Pirmasis slenkstis į pasaulį: 50 Panevėžio gimdymo namų istorijos metų“, perskaitytas pranešimas apie akušerinę ginekologinę pagalbą Panevėžio krašte per pastaruosius 50 metų. Susirinkusieji dalijosi prisiminimais apie darbą gimdymo namuose, aptarė dabartinę situaciją ir perspektyvas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: