Meras pasveikino konferencijos „Kompiuterininkų dienos – 2015“ dalyvius

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pasveikino KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete prasidėjusios konferencijos „Kompiuterininkų dienos – 2015“ dalyvius.

„Nepameluosiu sakydamas, kad ir šiandiena, ir, neabejotinai, ateitis priklausoma nuo išmaniųjų technologijų ir su jomis dirbančių žmonių – nuo Jūsų. Tikiu, kad e. mokymasis ir išmaniųjų technologijų naudojimas mokymo procese užprogramuoja mūsų vaikus ir jaunimą jau nuo mažų dienų domėtis naujausiomis technologijomis, galbūt ateityje tobulinti jas ir didinti jų pritaikymo galimybes. Pokyčius jaučiame ir mes – politikai, nes vis aktyviau sprendžiame informacinės visuomenės plėtros klausimus, vis intensyviau diegiame e. demokratiją kasdieniame savivaldybės darbe. Linkiu Jums prasmingo laiko, įdomių ir įkvepiančių pranešimų, gražaus renginio ir puikių įspūdžių čia – Panevėžyje“, – sveikindamas dalyvius linkėjo meras R. Račkauskas.

Konferencija „Kompiuterininkų dienos – 2015“ Panevėžyje vyks rugsėjo 18-20 d. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete Nemuno g. 33.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *