Meras pasveikino KTU Panevėžio fakulteto absolventus

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo J. Miltinio dramos teatre vykusioje KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto diplomų įteikimo šventėje. Diplomai įteikti 50-osios laidos bakalauro ir magistrų studijų absolventams.

„Sveikinu visą KTU bendruomenę, absolventus: ir tuos, kas dar mokysis, ir tuos, kas šiandien baigia akademines studijas. Nuoširdžiai tikiuosi, kad savo ateitį susiesite su Panevėžiu, nes šioje aukštojoje mokykloje ruošiami specialistai turi puikias galimybes įsitvirtinti mūsų miesto įmonėse. Kviečiu, ateities Panevėžį kurkime kartu!“, – kvietė meras R. Račkauskas.

Sveikindamas dėstytojus ir administraciją meras palinkėjo ir toliau lanksčiai reaguoti į darbo rinkos pokyčius, rengti konkurencingus savo sričių profesionalus.

Šiandien magistro diplomai buvo įteikti Automatikos ir valdymo, Mechanikos, Transporto priemonių, Statybos inžinerijos, Verslo administravimo, Industrinių technologijų vadybos, Ekonomikos studijų programų bakalaurams ir Valdymo technologijų, Mechanikos, Transporto priemonių, Vadybos studijų programų magistrams.

Bakalauro studijas šiemet baigė 65, magistrantūros – 31 studentas. Dar 19 absolventų, studijavusių Statybos magistrantūros programą, diplomus gavo sausio mėnesį.

Ryšių su visuomene skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: