Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkę Stanislavą Arbutavičienę sveikina meras Rytis Račkauskas (Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.)

Meras pasveikino neįgaliųjų draugijos narius

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas su administracijos direktoriaus pavaduotoja Sandra Jakštiene dalyvavo Panevėžio neįgaliųjų draugijos veiklos apžvalgos renginyje „Pabūkime kartu“.

„Džiaugiuosi galėdamas šiandien būti su jumis ir kartu paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną. Kartais į neįgalų žmogų žiūrima tarsi su gailesčiu, bet jūs savo veikla paneigėte šį požiūrį. Esate labai aktyvūs miesto renginiuose, mugėse, parodose, esate pavyzdys mums visiems. Sveikinu jus, jūsų artimuosius. Linkiu neprarasti pasitikėjimo, gyvenimo džiaugsmo ir savo darbais džiuginti Panevėžį ir panevėžiečius“, – sakė meras R. Račkauskas.

Neįgaliųjų draugijos tarybos pirmininkei Stanislavai Arbutavičienei įteikta puokštė gėlių ir padėka už rūpestį, atsidavimą ir nuoširdų darbą.

Padėkos raštai įteikti ir kitiems draugijos nariams: Gediminui Jasaičiui, Mildai Čerkesienei, Algytei Adakauskienei, Arijui Klišauskui, Lionginui Skrebei, Petrui Maikštėnui, Stanislavai Juozapaitytei ir Henrikui Rodzianskui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: