Meras R. Račkauskas dalyvavo geros mokyklos nominacijos teikimo šventėje

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos organizuotame Geros mokyklos nominacijos teikimo renginyje-konferencijoje ir mokyklos 35-ojo jubiliejaus šventinių renginių atidaryme.

„Vyturio“ progimnazijai oficialiai gavus geros mokyklos nominaciją tarsi dar kartą garsiai pasakyta – čia stipri bendruomenė, čia svarbūs visi, čia moksleiviai gyvena mąstydami, kurdami ir diskutuodami. Sveikinu visus čia besimokančius su galimybe augti tokioje pažangioje aplinkoje. Dėkoju progimnazijos mokytojams už jų kasdienį dažnai nematomą, bet neįkainojamai svarbų darbą. Dėkoju mokyklos vadovybei už suburtą kolektyvą, puoselėjamą bendruomenę, norą tobulėti ir tobulinti“, – sveikindamas mokyklos bendruomenę sakė meras R. Račkauskas.

Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra kartu su Kokybės siekiančių mokyklų klubu ir Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija vykdė Mokyklų veiklos kokybės pripažinimo procedūras, kurių metu, įvertinę mokyklų pateiktas paraiškas, ekspertai išrinko aštuonias Lietuvos mokyklas, pelniusias Geros mokyklos nominacijas. Viena iš jų – Panevėžio „Vyturio“ progimnazija.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: