Meras R. Račkauskas dalyvavo Mindaugo bataliono vėliavos dienos minėjime

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Karaliaus Mindaugo husarų bataliono tradicinėje Vėliavos dienoje. Šiemet ji minima jau 20-tą kartą.

Sveikindamas karius 20-ojo bataliono vėliavos jubiliejaus proga meras dėkojo už bendradarbiavimą, kasdienį darbą, už atsidavimą tarnybai ir tarnystę žmogui, miestui ir valstybei bei palinkėjo sveikatos, sėkmės ir geros šventės.

„Jūs ne tik dalyvaujate tarptautinėse pratybose ir operacijose, esate pasiruošę padėti stichinių nelaimių ar kitų grėsmių atvejais. Kartu Jūsų batalionas – puikus kariuomenės įsitraukimo į miesto gyvenimą pavyzdys. Bendradarbiavimas su miesto savivaldybe, mokymo įstaigomis, specialiosiomis tarnybomis įprasmina kariuomenės ir konkrečiai Jūsų dalinio socialinę atsakomybę, skatina visuomenės palankumą ir pagarbą kariui, husarui, batalionui ir jo vėliavai“, – sakė R. Račkauskas.

Vėliavos dienos metu vyksta atvirų durų diena, kurios metu bataliono svečiai turi galimybę susipažinti su šiuolaikinės kariuomenės technika ir ginkluote, įveikti komandų kliūčių ruožą ,,Husaro takas“, dalyvauti sportinėse rungtyse bataliono stadione (tinklinis, futbolas ir virvės traukimas), stebėti viduramžių karių pasirodymą, apsilankyti bataliono muziejuje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: