Meras R. Račkauskas: privalome turėti perspektyvinį kelerių metų planą

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Vyžintas susitiko su Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) prie Susisiekimo ministerijos Vietinių kelių skyriaus vedėju Stanislovu Stančiku, vyr. specialistu Artūru Bogužu. Aptartos miesto gatvių asfaltavimo ir remonto perspektyvos.

S. Stančikas akcentavo V. Alanto gatvės statybos darbų pabaigą ieškant ES paramos ir ragina visas savivaldybes parengti perspektyvinius kelerių metų planus, kad galėtų planuoti būsimus darbus.

„Sutarėme siekti glaudesnio bendradarbiavimo prižiūrint vietinės reikšmės gatves ir gerinant saugaus eismo sąlygas. Tenka apgailestauti, kad iki šiol Savivaldybė neturėjo jokios strategijos ir perspektyvinių planų 3-5 metams, kas labai svarbu norint gerai ir laiku atlikti kelių statybos ir asfaltavimo darbus“, – sakė meras R. Račkauskas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas R. Vyžintas pristatė darbus, numatytus atlikti šiemet iš LAKD lėšų. Tai 7 gatvių asfaltavimas, pėsčiųjų tilto per Nevėžį statybos, Projektuotojų g. renovacija, V. Alanto ir Savitiškio g. techninio projekto tikslinimas, J. Tilvyčio g. (nuo Klaipėdos g. iki V. Alanto g. žiedo) techninio projekto parengimas.

„Šiemet iš LAKD keliams ir gatvėms esame gavę beveik 3 mln. Eur. Tai didžiausia suma, kokia Savivaldybei kada nors yra skirta. Stengsimės tinkamai ir laiku įsisavinti lėšas“, – sakė R. Vyžintas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

One Comment

  • Gerai, turėkite.

Leave a Reply