Meras susitiko su Linu Pernavu

Sausio 5 dieną meras Justas Rasikas susitiko su Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus specialiuoju policijos atašė Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos karalystėje Linu Pernavu.

Po Kalėdinių atostogų prieš išvykdamas į Londoną Linas Pernavas apsilankė savivaldybėje, domėjosi pastarojo laiko aktualijomis.

Meras svečiui pristatė Ignalinos krašto ateities viziją, kalbėjo apie svarbiausius darbus Ignalinoje, Dūkšte, Didžiasalyje, džiaugėsi atgimusia Palūše ir naują veiklos etapą pradėjusiu Lietuvos žiemos sporto centru.

Linas Pernavas dalijosi mintimis apie tai, kokią gerąją kitų šalių miestų ir miestelių patirtį galima būtų pritaikyti Ignalinoje, kurią jam labai norisi matyti kaip itin patrauklią ne tik poilsiauti atvykstantiems, bet ir gyvenimą čia kurti nusprendusiems.

Meras svečiui dėkojo už gražią kalėdinę akciją aplankant Ignalinos rajono senolius ir išdalijant Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės dovanas. Buvo kalbėta apie galimą bendradarbiavimą viešinant ar remiant Ignalinoje organizuojamas iniciatyvas, jaunimo, sporto ir kitus projektus.

Meras Linui Pernavui linkėjo sėkmingos tarnybos ir atsisveikindamas dovanojo Ignaliną priminsiančių suvenyrų: savivaldybės 2022 m. kalendorių, nuotraukų albumą bei dėžutę saldainių.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: