AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Mero padėkos gražiausios aplinkos konkurso nugalėtojams

Pirmadienį Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pasveikino daugiabučių gyvenamųjų namų, įstaigų, įmonių ir privačių valdų gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso nugalėtojus – UAB „Aukštaitijos vandenys“, „Minties“ gimnaziją ir Nendrės g. 20 daugiabutį.

„Siekiame, kad miestas būtų gražesnis, žmonės čia jaustųsi saugiai. Tačiau ypač džiugu, kad tvarkotės jūs – savo įmonėse, įstaigose ir gyvenamosiose aplinkose. Kuriate grožį aplinkui ir skatinate tvarkytis aplinkinius“, – sakė meras R. Račkauskas.

Nugalėtojams buvo įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanos. Prie sveikintojų prisidėjo ir Seimo narys Povilas Urbšys. Jis Nendrės g. 20 namo bendrijai ir UAB „Aukštaitijos vandenys” įteikė atminimo dovanas, o įstaigų grupėje nugalėjusiai „Minties” gimnazijai įteikė pakvietimą grupei moksleivių ir pedagogų apsilankyti Seime.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

3 Comments

  1. Kišeninis meras. 🙂 Visur pirmam plane Povilas, trūksta tik virvelių. 🙂 Kaip jautiesi būdamas lėlė, Mykoliuk? 😀

  2. Ar dar rudens sesija Seime dar neprasidėjo ?????????????? Ar p. Urbšiui nusispjauti į dabartinio Seimo darbą, ir jis jau aktyviai rengiasi atakuoti būsimajį Seimą. Kažkaip negražiai atrodo……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button