Mero pavaduotoju išrinktas Petras Luomanas

Šiandien Panevėžio miesto Taryba mero pavaduotoju išrinkto Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos narį Petrą Luomaną. Petrą Luomaną slaptame balsavime palaikė 19 tarybos narių. Pats kandidatas atsisakė balsavimo teisės ir už save nebalsavo. Balsavime nedalyvavo ir TS-LKD narys Vitalijus Satkevičius. 

Tarybos posėdyje dalyvavo 30 narių. Buvo išduoti 27 biuleteniai. Balsavimo rezultatai: „Už“ – 19, „Prieš“ – 7, ir 1 – susilaikė.

„Esu ne naujokas, 8 metus jau teko dirbti vicemeru. Man svarbu tai, kas esame išrinkti panevėžiečių, todėl turime dirbti Panevėžiui, o ne atskiroms grupėms. Dirbsiu kartu su administracija, laukiu konstruktyvių pasiūlymų iš kitų Tarybos narių, tarp jų opozicijos. Pritarsiu visiems sprendimams, naudingiems Panevėžiui ir panevėžiečiams“, – sako P. Luomanas.

Mero pavaduotojui nustatomas pareiginės algos koeficientas 16 ( bazinės algos dydžio). Bazinis algos dydis taikomas valstybės politikams ir pareigūnams – 130,5 Eur. Mero pavaduotojas darbą pradės gegužės 18 d.

Panevėžio miesto savivaldybėje yra nustatytos 2 savivaldybės mero pavaduotojų pareigybės. Pirmajame posėdyje mero pavaduotoju slaptu balsavimu išrinktas Visuomeninio rinkimų komiteto „Mums svarbu“ atstovas Aleksas Varna. Už jį balsavo 22 tarybos nariai. Pats A. Varna atsisakė balsavimo teisės ir už save nebalsavo.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: