„Meškių istorijų“ kūrėja atkeliauja į Panevėžį

Trečiadienį, spalio 7-ąją, į susitikimą panevėžiečius kviečia vaikų rašytoja Evelina Daciūtė. Ką tik trečiąją „Meškių istorijų“ knygą „Meškiai eina į mokyklą“ išleidusi kūrėja džiaugiasi galimybe pakeliauti po Lietuvos bibliotekas bei susitikti su jaunaisiais skaitytojais. „Daugiau nei ketverius metus gyvenau Kinijoje, kur ir gimė „Meškių istorijos“, – pasakojo E. Daciūtė. – Grįžusi į Lietuvą džiaugiuosi galimybe betarpiškai bendrauti su savo skaitytojais, tai man labai svarbu“.

2014 m. knyga „Meškių istorijos. Lubinų labirintas“ Lietuvos vaikų literatūroje debiutavusi rašytoja šiuo metu yra išleidusi jau keturias knygas. Tris iš jų sukūrė kartu su Olandijoje gyvenančia iliustruotoja Rasa Kaper. „Abi tuo metu gyvenome toli nuo Lietuvos, toli viena nuo kitos, bet tai nesutrukdė dirbti kartu, – kalbėjo E. Daciūtė. – Šiais laikais atstumas tarsi nyksta, tampa nebe toks svarbus, susisiekti vienas su kitu yra lengviau. Jei žmonėms kartu smagu kurti, visai nesvarbu, kur jie yra“.

Susitikimas su vaikų rašytoja E. Daciūte įvyks Panevėžio „Žaliosios pelėdos“ literatūros skyriuje (Kniaudiškių g. 38). Jo pradžia – 11 val.

 

Šiuo metu jau yra išleistos šios Evelinos Daciūtės knygos:

„Meškių istorijos. Lubinų labirintas“ (2014, „Tikra knyga“), iliustravo Rasa Kaper

„Meškių istorijos. Medaus mainai“ (2015, „Tikra knyga“), iliustravo Rasa Kaper

„Meškių istorijos. Meškiai ėjo į mokyklą“ (2015, „Tikra knyga“), iliustravo Rasa Kaper

„Drambliai ėjo į svečius“ (2015, „Tikra knyga“), iliustravo Inga Dagilė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *