Metinė naujienų portalo AINA.LT auditorija pasiekė milijoną lankytojų

Birželio mėnesį AINA.LT portalo metinė auditorija peržengė vieno milijono ribą. Palyginus su 2018-2019 metų tuo pačiu laikotarpiu, portalo lankomumas išaugo daugiau nei tris kartus!

Nuo 2019 m. birželio 1 d. iki 2020 m. birželio 1 d. Aukštaitijos naujienų portalą aplankė 1 100 333 unikalių lankytojų⃰ . Tuo pačiu per šį laikotarpį portalas sulaukė 3 mln. 120 tūkst. apsilankymų⃰  bei beveik penkių milijonų 4 809 518 puslapio rodinių (atvertimų) ⃰. („Google analytics“ portalo lankomumo duomenys⃰ ).

Du trečdalius AINA naujienų portalo lojalių skaitytojų sudaro moterys, o daugiau kaip 70 proc.  25-54 amžiaus žmonės – ekonomiškai aktyviausia gyventojų grupė.

Šiais metais Aukštaitijos internetinei naujienų agentūrai AINA sukako 15 metų. AINA oficialiai savo veiklą pradėjo 2005 metų gegužės mėnesį. Tuomet ir buvo pristatytas nepriklausomas Aukštaitijos regiono interneto portalas. Pagrindinis jo tikslas – populiarinti Aukštaitijos regioną. Tinklalapyje skaitytojams pateikiami įvykiai iš Panevėžio, Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Anykščių, Ukmergės, Pasvalio ir kitų Aukštaitijos miestų miestelių.

Aukštaitijos naujienų portalas AINA.LT priklauso AINA Media grupei, kuri valdo renginių ir pramogų gidą Panevezyje.info, vaizdo-info portalą Prienevezio.lt bei socialinių tinklų Facebook paskyras Aina.lt, Panevėžiečiai, Panevėžyje renginiai laisvalaikis bei Prienevezio.lt.

⃰ Lietuvoje oficialiai pripažįstami tik „GemiusAudience“ ir „Google analytics“ portalų ir interneto svetainių lankomumo duomenys.

⃰ Unikalūs lankytojai – tai bendras mėnesinis naršyklių skaičius, per kurias apsilankė svetainėje jos skaitytojai. Kuo jis didesnis, tuo daugiau žmonių svetainėje skaito naujienas ir mato reklamą.

⃰ Apsilankymai – rodiklis, parodantis kiek kartų visi lankytojai lankėsi svetainėje. Apsilankymų kiekis parodo kiek populiari yra svetainė, kaip dažnai į ją yra sugrįžtama.

⃰ Puslapių atvertimai – tai lankytojų įsitraukimas į svetainės turinį, straipsnius, vaizdo įrašus. Didesnis įsitraukimas rodo, jog svetainė yra įdomi, o reklamos parodymų galimybės svetainėje yra geresnės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: