Metų geriausieji: futbolininkė Tereza Romanovskaja

2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus. Geriausios futbolininkės titulas atiteko Terezai Romanovskajai.

Tereza Romanovskaja Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate iškovojo 3-iąją vietą, Lietuvos moterų futbolo asociacijos I lygos pirmenybėse 5-ąją vietą. Tereza yra Lietuvos moterų rinktinės narė. Treneriai Povilas Lukšys, Virginijus Liubšys ir Darius Butkus.

„Mokykloje kartu su berniukais žaisdavau futbolą ir kūno kultūros mokytojas pastebėjęs mano gabumus, pasiūlė rinktis Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją. Pats ir atvežė mane į Panevėžį, padėjo sutvarkyti visus formalumus“, – sportininkės karjeros pradžią prisimena Tereza.

Į Panevėžį Tereza atvyko prieš keturis metus iš Zarasų rajono. Sporto gimnazijoje jai viskas patinka: džiaugiasi ir mokymosi ir sportavimo sąlygomis, bendrabučiu ir jo auklėtojomis, bei pirmuoju treneriu Virginijumi Liubšiu.

„Esu labai dėkinga treneriui, už futbolo pradmenis. Jis man skyrė labai daug dėmesio ir labai daug ko išmokė. Tik jo dėka ir tapau geriausia futbolininke. O futbolas man labai patinka, jame reikia ir pagalvoti, ne tik bėgioti ir spirti kamuolį“, – sako Tereza.

Šiuo metu Tereza gina Panevėžio bei Kauno „Žalgirio“ moterų futbolo klubų garbę. Ją į savo gretas kvietė ir Šiaulių bei Vilniaus moterų futbolo klubai, bet Tereza pasirinko Kauną.

„Tereza Romanovsakaja atvyko į sporto gimnaziją 2018 metais. Tai buvo maža, gležna mergaičiukė, kuri kažką savyje turėjo.  Man įstrigo jos buvusio kūno kultūros mokytojo žodžiai, kad iš tos mergaitės gali išaugti gera futbolininkė. Tada niekas netikėjo, kad po trijų metų ji taps nacionalinės rinktinės žaidėja“, – prisimena V. Liubšys.

Pasak trenerio, kiekvieną treniruotę jį žavėjo auklėtinės užsispyrimas, noras tobulėti, visada būti geriausia. Per visus metus treneriui nei karto neteko išgirsti, kad ji ko nors nenori ar nedarys.

„Džiaugiuosi, kad  Tereza atvyko į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją ir man teko prisidėti prie jos ugdymo, tobulėjimo. Tvirtas charakteris, darbštumas,  užsispyrimas  – tai futbolininkės sėkmės garantas. Turint daug noro ir įdėjus daug darbo, galima pasiekti puikių rezultatų. Tereza ne tik gera sportininkė, bet ir be galo nuoširdi, paprasta mergaitė“, – sako treneris.

Treneris kviečia visas merginas, kurios myli futbolą atvykti mokytis į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją. „Čia ne tik įgysite žinių,  smagiai praleisite laisvalaikį, bei  yra sudarytos visos galimybės pasiekti puikių laimėjimų sporte“, – teigia treneris Virginijus Liubšys.

Sportininkės asmeninio archyvo nuotraukos.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: