Metų geriausieji: imtynininkas Dovydas Deveikis

2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus. Geriausio imtynininko titulas atiteko Dovydui Deveikiui.

Dovydas Deveikis Lietuvos imtynių suaugusių čempionate iškovojo 1-ąją vietą, Lietuvos imtynių jaunimo čempionate – 2-ąją vietą. 2020 metais tapo visų amžiaus grupių Lietuvos čempionu. Treneris Marius Baranauskas.

Dovydas teigia vaikystėje išbandęs ir kitas sporto šakas, bet imtynės patiko labiausiai.

„Vaikystėje bandžiau įvairias sporto šakas, bet neradau, kas patiktų. Po keleto treniruočių man nusibosdavo ir nebelankydavau. Antroje klasėje tėvų draugai pasiūlė išbandyti imtynes ir man patiko. Užsikabinau ir sportuoju iki šiol“, – prisimena D. Deveikis.

Prisimena Dovydas ir pirmąsias oficialias varžybas, kurios vyko po metų treniruočių. Jose iškovota prizinė vieta, varžybų šurmulys ir jaudulys dar labiau paskatino jaunąjį sportininką ryžtingai treniruotis.

„Ši sporto šaka man patinka savo paprastumu bei disciplina, kuri labai praverčia mokantis. Jei kovos metu jautiesi drąsiai, nebijai kristi, tai ir traumų galimybė sumažėja. Galiu pasidžiaugti, kad pačiam traumų neteko turėti. Esu patenkintas pasirinkęs šią sporto šaką“, – teigia Dovydas.

Septintoje klasėje Dovydas iš Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos perėjo mokytis į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją. Šiais metais jaunojo sportininko laukia brandos egzaminai.

Treneris Marius Baranauskas tikina, kad Dovydą treniruoja nuo pat pirmos klasės. Tai perspektyvus, motyvuotas, turintis charakterį sportininkas.

„Praėjusiais metais Dovydas tapo visų amžiaus grupių Lietuvos čempionu. Ne visiems taip pavyksta. Be to, jis yra savo svorio kategorijos Lietuvos rinktinės narys. Ateitis jo rankose“, – sako treneris M. Baranauskas.

Sportininko asmeninio archyvo nuotraukos.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: