P. Pekūnaitė pirmoje eilėje pirma iš kairės.

Metų geriausieji: plaukikė Paulina Pekūnaitė

2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus. Geriausios plaukikės titulas atiteko Paulinai Pekūnaitei.

Paulina Pekūnaitė Lietuvos plaukimo čempionato 100 m. nugara rungtyje iškovojo 2-ąją vietą, Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybėse 50 m. nugara rungtyje – 1-ąją vietą, 100 m. nugara – 2-ąją vietą, 200 m. nugara – 2-ąją vietą, Lietuvos plaukimo federacijos sprinto taurėje 50 m. nugara rungtyje – 2-ąją vietą, 100 m. nugara – 2-ąją vietą, 200 m. nugara – 2-ąją vietą, Lietuvos plaukimo federacijos komandinės taurės 50 m. nugara rungtyje – 2-ąją vietą ir 100 m. nugara rungtyje irgi 2-ąją vietą. Trenerės Rita Kondrotaitė ir Mintara Labanauskienė.

Pirmiausia Paulina, kaip ir jos brolis, nuo pirmos klasės pradėjo lankyti buriavimą. Jai labai patiko, dalyvavo net pasaulio čempionate. Bet tėvai, bijodami nelaimės, pasiūlė pasimokyti geriau plaukti. Taip Paulina pradėjo lankyti dvi sporto šakas. Ir taip iki 14 metų. Kaip atėjo laikas rinktis vieną sporto šaką, nugalėjo plaukimas. Buriavimas tapo hobiu.

Paulina į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją atvyko iš Klaipėdos ir mokslus pradėjo nuo devintosios klasės.  

„Mano plaukimo treneris pasiūlė rinktis Panevėžio sporto gimnaziją, kurioje geri plaukimo treneriai. Tikrai nesigailiu čia atvykusi, viskuo esu patenkinta: ir gyvenimo ir mokymosi sąlygomis, mokytojais bei treneriais. Pradžioje buvo liūdna, nes neturėjau draugų. Dabar ir čia jau turiu jų ne tik mokykloje, bet ir mieste, tai jaučiuosi tikrai gerai“, – džiaugiasi Paulina.

Paulina labai patenkinta ir savo trenerėmis, kurios pasak jos, ja labai rūpinasi, daug iš jos tikisi ir tiki ja. „Labai stengiasi dėl manęs, rūpinasi, kai susirgdavau, visada atvykdavo į bendrabutį aplankyti, atveždavo vaistų“, – prisimena Paulina.

Jei viskas klostysis sėkmingai Paulina planuoja išvykti sportuoti į JAV.  

Trenerė Mintara Labanauskienė sako, kad Paulina labai gera, nuoširdi ir paprasta mergaitė. „Pastaruoju metu ji gana atsakingai sportavo ir tai parodė rezultatai. Ji turi dar daug potencialo ir gali daug pasiekti sporte“, – sakė M. Labanauskienė.

Sportininkės asmeninio archyvo nuotraukos.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: