Metų geriausieji: rankininkas Danielius Kairys

2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus. Geriausio rankininko titulas atiteko Danieliui Kairiui.

Danielius Kairys Lietuvos rankinio jaunimo čempionate iškovojo 1-ąją vietą ir trečią vietą Lietuvos rankinio jaunių čempionate. Sportininką treniruoja Mindaugas Vėta.

Danielius dar nuo lopšelio-darželio laikų domėjosi futbolu ir lankė treniruotes. Ketvirtoje klasėje pabandė rankinį ir labai patiko. Septintoje klasėje iš „Ąžuolo“ progimnazijos Danielius perėjo mokytis į Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnaziją.

„Pastebėję mano gabumus treneriai Sergejus Sokolovas ir Valdemaras Burba pasiūlė rinktis profesionalaus sportininko kelią ir pereiti mokytis į gimnaziją. Todėl aš esu čia ir tuo džiaugiuosi. Nėra lengva, bet spėju suderinti mokslus ir sportą“, – sakė Danielius.

Didžiausia motyvacija Danieliui buvo kadaise gauta geriausio sportininko statulėlė. „Tada pagalvojau, kad gal ir galiu kažką pasiekti šiame sporte. Tai buvo gera motyvacija. Dėkoju aukčiausiajam už suteiktą talentą, kuris lemia pergales ir pasiekimus“, – sako Danielius.

Laisvalaikiu Danielius su draugu filmuoja vestuves. „Tai savotiškas mano hobi ir pajamos“, – sako jaunasis sportininkas.

Treneris Mindaugas Vėta teigia, kad pastaraisiais metais Danielius stipriai pažengė į priekį. „Praėjusiais metais Danielius pradėjo žaisti vyrų aukščiausios lygos čempionate ir visus labai nustebino – per trumpą laiką tapo vienu pagrindinių komandos žaidėjų. Jo rezultatai matomi ir apčiuopiami“, – teigia treneris.

Sportininko asmeninio archyvo nuotraukos.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: