Metų geriausieji: sunkiaatletis Airidas Kavoliūnas

2020 m. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija išrinko dvylikos sporto šakų geriausius sportininkus. Geriausio sunkiaatlečio titulas atiteko Airidui Kavoliūnui.

Airidas, būdamas penkiolikametis, Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate iki 17 metų užėmė 1-ąją vietą. Taip pat Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate iki 15 metų iškovojo 1-ąją vietą.

Prieš pereidamas į sporto gimnaziją, A. Kavoliūnas mokėsi Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje, žaidė futbolą, tinklinį, domėjosi kitomis sporto šakomis. Patikdavo stebėti galiūnų varžybas.

„Pradžioje metus laiko sportavau sporto rūmuose,  bet pamatęs, kad man gerai sekasi, treneris pasiūlė pereiti mokytis į sporto gimnaziją ir siekti aukštesnių rezultatų. Labai džiaugiuosi šiuo pasirinkimu, nes čia tikrai daugiau galimybių sportuoti ir siekti tikslo. Gimnazijoje per metus pasiekiau daugiau, nei ankščiau per pusantrų metų“, – sako A. Kavoliūnas.

Jaunasis sunkiaatletis žavisi Lietuvos sportininkais, Europos čempionais Žygimantu Staniuliu ir Aurimu Didžbaliu.

Airidas prisipažįsta, kad nei hobio nei laisvalaikio daug neturi, mažiau laiko skiria ir susitikimams su draugais. Visą pagrindinį laiką užima sportas. Baigęs gimnaziją planuoja vykti  mokytis į Klaipėdą ir tęsti sunkiaatlečio sportininko karjerą.

Airido treneris Dovydas Sužiedelis sako, kad Airidas perspektyvus sportininkas, teikiantis daug vilčių. Pasak trenerio Airidas yra stipresnis už savo bendraamžius, atkaklus, užsispyręs ir gali pasiekti puikių rezultatų. 

Sportininko asmeninio archyvo nuotraukos.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: