AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2018-11-25

Metų geriausios Panevėžio rajono įmonės (video)

Panevėžio rajono savivaldybėje vykusioje tradicinėje „Verslo dienoje“ paskelbtos geriausios ir labiausiai rajoną garsinančios įmonės. Pasak rajono mero ir šventėje dalyvavusio Ūkio ministro, sėkmingas verslas kuria ir sėkmingą regioną bei Lietuvą. Tad nominuotiems ir visiems Panevėžio rajono verslininkams linkėta sėkmės, kuriant pridėtinę vertę sau ir savo šaliai.

Panevėžio rajono savivaldybėje „Verslo diena“ vyksta kiekvienais metais. Jos metu apdovanojamos geriausios rajono įmonės. „Labiausiai Panevėžio rajoną garsinančia įmone“ šiais metais paskelbta bendrovė „Siramis“, „Už ilgalaikę ir sėkmingą verslo plėtrą“ apdovanota bendrovė „Baldlitas“, o  „Sėkmingai dirbančia įmone“ pripažinta bendrovė „Erteka“. Panevėžio rajono meras sako, kad dėkoti reiktų visiems rajono verslininkams ne tik geriausiems iš geriausių, nes būtent nuo jų priklauso tiek valstybės, tiek kiekvieno žmogaus gerovė:

Geriausius Panevėžio rajono verslininkus pasveikino ir Ūkio ministras – Virginijus Sinkevičius. Sveikindamas susirinkusius jis pabrėžė, kad stipri verslo bendruomenė, tai raktas į daugybės problemų sprendimą ir tvirtą krašto ekonomiką:

Didelėms ir mažoms įmonėms sėkmės linkėjo ir kiti Verslo dienos svečiai. Specialius apdovanojimus rajono verslininkams įsteigė Valstybinės darbo inspekcijos, Sodros, Darbo biržos bei Valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniai skyriai. Jie sako, kad kontroliuojančioms institucijoms sveikinti sėkmingus ir gerus verslo pavyzdžius ypatingai džiugu:

Apdovanoti verslininkai sako, kad dėmesys visuomet yra postūmis į priekį ir, žinoma, jis svarbus.

Visi nominantai pabrėžė, kad bet koks apdovanojimas, tai kolektyvo darbo įvertinimas. O rajono savivaldybė, esant poreikiui, visuomet girdi problemas ir padeda įveikti sunkumus, ir taip prisideda prie verslo sėkmės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: