Visame pasaulyje pripažinta mezoterapija suteikia galimybę kur kas paprasčiau išspręsti tam tikras kūno estetikos problemas. Jis padeda plaukams greičiau augti, taip pat, sumažinti randus, galiausiai, sulėtinti senėjimo procesus, kurie pirmiausia pasimato veide. Ne veltui mezoterapija dažnai vadinama jaunystės eliksyru, kuris padeda sustabdyti laiką.

Mezoterapija veidui – padės sustabdyti laiką

Vis daugiau moterų bei vyrų džiaugiasi, kad po reguliarių lankymųsi jų oda tapo kur kas gražesnė, švelnesnės, pavyko panaikinti raukšleles, kurios atsirado metų eigoje. Yra ir daugiau šios procedūros privalumų, kuriuos aptarsime straipsnyje.

Mezoterapijos galimybės

Ši procedūra padeda atnaujinti senas odos ląsteles, kurios dažniausiai sąlygoja papilkėjusį ir pavargusį veidą. Kadangi šios procedūros metu veido oda yra papildomos medžiagomis, kurios jai taip reikalingos, natūralu, kad jau po vieno susitikimo su specialistu – rezultatas puikiai matyti kur kas labiau švytinčiame veide.

Komponentai pasiekia net ir pačius giliausius odos sluoksnius, tad taip situacija yra tvarkoma iš pat pagrindų, o ne paviršutiniškai (taip dažniausiai padaroma naudojant kosmetines priemones).

Procedūra taip pat skatina ir kolageno gamybą, didina elastingumą, kuris ir padeda veido odai atrodyti kur kas jaunatviškesnei.  Procedūra labai ženkliai sumažina raukšles, kurios yra neišvengiamas laiko palydovas, galiausiai, puikiai drėkina odą bei apsaugo nuo dėmelių, kurios dažniausiai atsiranda dėl saulės.

Kodėl oda sensta?

Deja, nuo laiko tėkmės pabėgti negali nei vienas ir oda – puikiai tai parodo. Odai labiausiai sensta tada, kai jai trūksta drėgmės, kai ją veikia tiesioginės saulės spinduliai ir šaltis, kai trūksta vitaminų, žmogus rūko, geria alkoholį ir t.t.

Ne veltui sakoma, kad veidas dažniausiai parodo žmogaus gyvenimo būdą.

Ar visiems tinka ši procedūra?

Mezoterapija puikiai tarnauja ir tokiu atveju, kai žmogus turi kokių nors odos problemų, tiek tokiu atveju, kai jog reikia kaip prevencinės priemonės kovoje su bėgančiais metais. Labai svarbus šios priemonės reguliarumas, kadangi reikia pasirūpinti, jog oda nuolat gautų jai taip reikalingų vitaminų.

Šalutiniai poveikiai – mitas

Daugeliui žmonių ši procedūra atrodo labai patraukli, tačiau kartais ja pasinaudoti trukdo baimės, kad rezultatas gali būti blogas arba kitaip padaroma neigiama įtaka odai. Netikėkite mitais. Visada geriausia yra pasikalbėti su specialistu, kuris atlieka procedūrą.

Taip pat reikia užsisakyti paslaugą iš tų, kurie turi sertifikavimą leidžianti atlikti mezoterapiją. Tik tokiu atveju nauda bus ir tuo pačiu jos veiksmingas – ilgalaikis.

Šiais laikais atrodyti puikiai tikrai yra gana paprasta, kadangi procedūrų gausa – atima žadą. Tiesa, tikrai ne visos yra tokios geros ir tikrai ne visos padeda pasiekti ilgalaikius rezultatus.

Dažniausiai mezoterapijos galimybės yra labiausiai vertinamos, tad jeigu norite pamatyti koks poveikis bus Jūsų kūnui – svarbiausia yra rasti gerą kliniką ir… pirmyn.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: