Mia prisipažino tikinti meile be sienų: „Ir pačiai yra buvę taip, kad sutinki žmogų, ir nežinai, kas su tavimi darosi“

Nuo liepos 5-osios TV3 ir Go3 eteryje pasirodys didžioji naujiena, nepamirštamas vasaros nuotykis, kupinas pačių tikriausių jausmų – „Meilė be sienų“. Prie pačio romantiškiausio vasaros realybės šou prisidėjo ir dainininkė bei „Didysis šou burbulas“ dalyvė Mia Pilibaitytė, kuriai dainos apie meilę – tikrai ne naujiena.

Žinoma moteris prisipažįsta, kad šiuo metu išgyvena geriausią laikotarpį – jaučiasi visomis prasmėmis atgimusi iš naujo. Dėl šios priežasties pasikeitė ir jos kūryba – nuo šiol moteris gerbėjams skiria tik su meile susijusias dainas.

Mia tapo projekto „Meilė be sienų“ balsu – būtent jos balsas skamba pagrindinėje projekto dainoje, kuriai muziką ir žodžius parašė Andrius Borisevičius ir Justinas Milušauskas. Anot atlikėjos, tai jai – neįkainojama patirtis: „Su šia televizija koja kojon žengiame jau daugelį metų. Man didžiulė garbė tapti didžiausio TV3 vasaros projekto dalimi.“

Realybės šou antrąją pusę susirasti sieks tikros meilės pasiilgusios merginos iš Ukrainos ir apie romantiką svajojantys lietuviai vaikinai. Ir nors jie kalba skirtingomis kalbomis, Mia įsitikinusi – tai tikrai nebus kliūtis įsižiebti tiek aistrai, tiek ir meilei.

„Meilės kalbą tikrai supranta visi. O juk kartais pasitaiko ir taip, kad žmonės, atrodo, kalba viena kalba, tačiau niekaip vienas kito nesupranta… Meilei, mano manymu, nėra ribų – meilė iš tiesų yra be sienų“, – sako ji.

„Meilės be sienų“ vaizdo klipas, kurio balsu tapo Mia: https://youtu.be/I93xM9l9Dto

Dainininkė atvirauja, kad vasara – pats tinkamiausias laikas įsimylėti: „Juk vasarą – tokia romantika! Saulė, puikus oras, vakarai po atviru dangumi, degant žvakių šviesai, o kur dar pasivaikščiojimai pajūriu… Visos tokios vasariškos akimirkos tikrai daro savo. Manau, kiekvienas vasarą yra turėjęs romaną, tad žiūrint šį šou, tikiu, viduje iškils prisiminimai apie buvusius santykius. Meilė vasarą – labai gerai.“ (juokiasi)

Žaviajai Miai dėmesio netrūko niekuomet, visgi moteris pripažįsta, kad maloniausi santykiai įvyksta tada, kai užklumpa netikėtai. „Man ir pačiai yra buvę taip, kad sutinki žmogų, ir nežinai, kas su tavimi darosi. Tačiau viduje kažkas nutinka, bendrauji ir negali suvokti – atrodo, kad tik ką tik susipažinai, bet tas žmogus jau tiek daug reiškia“, – apie meilę iš pirmo žvilgsnio kalbėjo ji.

Mia atskleidė, kad vasarą pasirodys ir ne viename „Didžiojo šou burbulas“ turo koncerte, o iki tol žiūrovams linkėjo pasinerti į tikriausių jausmų sūkurį kartu su „Meilės be sienų“ dalyviais.

Naujasis tarptautinis, dvi šalis – Lietuvą ir Ukrainą – sujungsiantis TV3 ir Go3 projektas, jau nuo liepos 5-osios pakvies pasinerti į meilės, užburiančio flirto ir netikėtumų kupiną kelionę, kartu su jokių kliūčių neribojamos meilės ištroškusiais dalyviais. Ir visai nesvarbu, kad žmonės – iš skirtingų šalių. Juk meilės kalbą supranta visi…

Apie šilčiausius jausmus svajojančios 9 merginos iš Ukrainos – ne tik be proto charizmatiškos ir žavios, bet ir slepiančios jautrius išgyvenimus. Vienos yra patyrusios skaudžių išsiskyrimų ar visą gyvenimą pakeitusių tragedijų, kitos – žinomos influencerės, teisininkės ar dirigentės, kurios tiki, kad Lietuvoje ras tą vienintelį. Ir nors iš pažiūros jos – skirtingos, visas jas vienija noras surasti tą, kuris padėtų ir vėl patikėti meile.

Intriguojantis ir toks vienintelis vasaros nuotykis „Meilė be sienų“ – nuo liepos 5-osios, 19.30 val. per TV3 ir Go3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: