„TavoSapnas“ nuotr.

Miegmaišiai kūdikiams: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Ramus ir kokybiškas kūdikių ir mažylių miegas yra vienas svarbiausių aspektų. Visi tėvai stengiasi, kad jų atžalos gerai pailsėtų, naktį nesušaltų ar nesukaistų. Nuo to juk priklauso gera vaiko savijauta. Todėl dažnai tėvai keliasi naktimis patikrinti, ar jų mažyliui nieko netrūksta. Patogų miegą ir saugumą padeda užtikrinti kūdikių miegmaišiai. Tai specialūs miego drabužiai, kurie turi skyles galvai, rankoms, o kojyčių patogumui yra paliekama pakankamai vietos. Jie gali būti pritaikyti įvairaus amžiaus vaikučiams ir naudojami bet kuriuo metų laiku. Tad, kaip išsirinkti tinkamiausią Jūsų mažyliui?

Miegmaišiai vaikams – funkcionalumas ir kokybė

Tekstilės namų „TavoSapnas“ ekspertai sako, kad kūdikių miegmaišiai yra pamėgti tėvų dėl savo funkcionalumo ir geros kokybės. Šie per galvytę užmaunami miegmaišiai turi skyles rankoms, o esant poreikiui, juos galima įsigyti ir su rankovėmis.

Miegmaišiai kūdikiams yra gaminami iš kokybiškų medžiagų ir atitinka Oeko-Tex standarto reikalavimus. Todėl gamybai naudojamos chemikalų ir sunkiųjų metalų nepaveiktos specialiai atrinktos medžiagos. Dažniausiai jie gaminami iš 100 procentų medvilnės ar medvilnės-drobelės. Tai natūralios medžiagos, leidžiančios kūnui kvėpuoti, palaikančios optimalią kūno temperatūrą. Miegmaišiai kūdikiams tinka naudoti tiek vasarą ar rudenį, tiek žiemą. Šaltuoju metų laiku galima įsigyti miego rūbą su papildomu užpildu, kuris suteiks dar daugiau šilumos. Tėvų patogumui, miegmaišiuose yra įsiūti užsegimai ar užtrauktukai, kurie leidžia net kūdikio miego metu nenurengiant ir nepažadinant patogiai pakeisti sauskelnes. Tam yra specialūs užsegimai apačioje ties vaiko kojytėmis.

Miego drabužį bus lengva prižiūrėti, jį galima skalbti nesibaiminant, kad sukris užpildas.  Todėl miegmaišiai yra ilgaamžiai ir taip pamėgti tėvų.

Kūdikių miegmaišių naudojimas – saugus pasirinkimas

Būtent miegmaišiai kūdikiams leidžia kūdikiui ar ūgtelėjusiam mažyliui patogiai miegoti bei garantuoja, kad per miegus blaškydamasis ar vartydamasis vaikas nenusiklos, nesušals, o kūdikiai netyčia neužsidengs galvytės ir jiems nepritrūks oro. Šiluma viso miego metu neišgaruoja, o yra paskirstoma tolygiai, todėl tai sukuria papildomą komfortą. Miegodamas mažylis jaučiasi laisvai, jo judesiai nėra varžomi, todėl tiks net ir itin aktyviems miego metu vaikams. Priešingai nei pledai ar antklodės, miegmaišis nesusipina tarp kojų, nepasimeta lovytėje. Taip pat dėl miegmaišio naudojimo mažyliai neiškris iš lovos ir neužsigaus.

Kokybiškos ir natūralios medžiagos yra minkštos ir švelnios. Todėl jos nedirgina kūdikių ar ūgtelėjusių vaikų odos, nesukelia alergijų.

Naudojant miegmaišius, kūdikiai ir vaikai miega saugiau, todėl atsipūsti ir geriau pailsėti gali ir tėvai. Juk kai žinoma, kad visi vaiko poreikiai patenkinti ir jis yra saugus, miegas tampa kokybiškesnis.

Kūdikių prekės: kaip išsirinkti tinkamiausią jūsų vaikui?

Pasak specialistų, miegmaišiai tinkamiausi naudoti nuo 2–3 mėnesių amžiaus. Taip įpratę miegoti kūdikiai noriai miegmaišį rinksis ir paaugę. Vyresni vaikai gali ilgiau pratintis prie šio miego rūbo.

Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad, norint užtikrinti miegmaišio vaikams kokybę, būtina tinkamai parinkti dydį. Šios kūdikių prekės yra skirstomos į keletą pagrindinių dydžių nuo 85 iki 120 centimetrų. Tad miego drabužį galima pritaikyti tiek kelių mėnesių mažyliui, tiek vaikams iki 3 metų.

Norint išsirinkti tinkamiausią dydį, reikėtų išmatuoti mažylio ūgį nuo petukų. Tai padės įvertinti, kiek liks vietos vaiko kojytėms bei išaugimui. „TavoSapnas“ specialistai mielai konsultuoja ir padeda išsirinkti tinkamiausią miego drabužio dydį, o internetinėje parduotuvėje galima išsirinkti patinkantį dizainą iš itin plataus asortimento.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: