Mieste atidaryta dar viena erdvė sveikos gyvensenos puoselėjimui

Šiandien Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre oficialiai atidaryta naujai įrengta atletinės gimnastikos salė bei lauko ir vidaus treniruokliai. Iš viso sumontuota 13 treniruoklių įvairioms raumenų grupėms – 4 lauke ir 9 įstaigos vidaus patalpose, įrengta atletinės gimnastikos salė, skirta individualiems bei grupiniams atletinės gimnastikos užsiėmimams.

„Visuomet džiugu matyti, kaip tobulėja miestas – ne tik gatvės ar parkai, bet ir jo įstaigos, ypač kai šie pokyčiai prisideda prie miestiečių gyvenimo kokybės gerinimo, sporto įgūdžių bei įpročių lavinimo. Sveikinu visą „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro bendruomenę sėkmingai įgyvendinus šį projektą. Neabejoju, kad čia nuolat virs aktyvus sportinis gyvenimas, jūs dar dažniau čia galėsite sportuoti, bendrauti ir džiaugtis savo pasiekimais. Linkiu kuo daugiau pozityvių emocijų šiose erdvėse ir, kad netruktų šypsenų bei geros nuotaikos. Sėkmės!“, – atidarymo metu kalbėjo Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Sporto inventorius Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre įrengtas įgyvendinant projektą „Lauko treniruoklių ir atletinės gimnastikos sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“, kuris buvo finansuotas Sporto rėmimo fondo lėšomis. Tam skirta virš 17 tūkst. Eur.

Projektu siekiama sudaryti tinkamas sportavimo, fizinio aktyvumo sąlygas Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro ugdytiniams bei miesto jaunimui. Taip kuriama saugi ir visiems bendruomenės nariams prieinama aplinka.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: