Mieste suremontuoti treji laiptai

Miesto seniūnė Zita Pečiulienė pasidžiaugė, kad artėjant rugsėjo pirmajai pavyko sutvarkyti net trejus laiptus. Jie buvo nesaugūs, be to, dėl jų buvo sulaukta nemažai miestelėnų nusiskundimų.

Pasak seniūnės, gyventojai skundėsi dėl aptrupėjusių, pavojų keliančių laiptelių, kurie nuo Vytauto gatvės veda žemyn į Kalvių gatvę. Taip pat gauta nemažai prašymų suremontuoti Dukstynos mikrorajone, prie autobusų stotelės, priešais ligoninę, esančius laiptus. Jie taip pat buvo apskilę, be turėklų. Jais kasdien naudojasi daug žmonių, iš mikrorajono einančių į gydymo įstaigas, Autobusų stotį, stotelę, policiją, prekybos centrą „Eifelis“, sodus.

Prieš rugsėjo 1-ąją sutvarkyti ir prie Sporto mokyklos, nuo Vienuolyno link Širvintų gatvės vedantys nedideli laipteliai. Jais dažniau naudojasi Sporto centro auklėtiniai. Dėl prastos šių laiptų būklės į seniūniją kreipėsi šio centro vadovai.

„Remonto darbus kruopščiai ir sąžiningai atliko UAB „Ukmergės paslauga“ darbuotojai“, – sakė seniūnė.

Z. Pečiulienė pastebėjo, kad tvarkyti mieste dar reikėtų piliakalnyje įrengtus laiptelius – vedančius ir į viršų, ir žemyn. Šie mediniai laipteliai jau nėra saugūs. Tačiau remonto pradėti neketinama, nes piliakalnis laukia rekonstrukcijos ir jos metu, be kita ko, bus sutvarkyti ir laiptai.

Dainiaus VYTO nuotraukos

gimtoji_zeme


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: