Miestiečius ir miesto svečius kviečiame į „Dūdų vasarą“

Kiekvieną penktadienį 17 val. Panevėžio Laisvės aikštėje priešais kavinę „Galeriją XX“ (nuo gegužės 13 d.) lai vėl skamba dūdos!

„Dūdų vasara -13“ tai ilgiausiai besitęsiantis festivalis Lietuvoje, prasidedantis gegužės 13 d. ir truksiantis iki rugsėjo pabaigos. Miestiečiai ir miesto svečiai šiemet turės galimybę išgirsti profesionalų ir mėgėjų kolektyvus iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Tikimasi, kad šiais metais rengiamas projektas „Dūdų vasara“ bus dar įdomesnis. Be panevėžiečių, jame dalyvaus pučiamųjų orkestrai iš Šiaulių, Vilniaus, Palangos… Sulauksime svečių iš Latvijos, Estijos, Nyderlandų ir netgi Meksikos! Dalyvaus ne tik orkestrai ir jų šokėjos, bet ir pučiamųjų ansambliai, instrumentinės grupės, su orkestrais dainuos solistai, vyks mušamųjų instrumentų pasirodymai.

Penktadienių koncertuose skambės naujausi lietuviški kūriniai ir jau hitais tapusios melodijos, užsienio kompozitorių puikiai žinomos melodijos, taip pat bus galima išgirsti ir 2016 m. vyksiančio Lietuvos moksleivių dainų šventės repertuarą.

Gegužės 13 d. – projekto „Dūdų vasara“ atidarymas. Festivalį pradės Panevėžio r. Naujamiesčio kultūros centro-dailės galerijos vario dūdų orkestras „Aukštyn“ ir mušamųjų ansamblis „Drumline Aukštyn“ (vad. R. Vilys).

Gegužės 20 d. Šiaulių miesto pučiamųjų instrumentų orkestras (meno vadovas S. Vaičiulionis, dirigentas G. Brūzga).

Gegužės 27 d. Pavoverės vario dūdų orkestras (vad. B. Vilimas).

Koncertai nemokami, tad kiekvienas turi galimybę atvykti ir gerai praleisti laiką!

Projekto organizatoriai dėkoja pagrindiniams renginio rėmėjams: Lietuvos kultūros tarybai, Lietuvos kultūros ministerijai ir Panevėžio miesto savivaldybei.

Organizatorius – Lietuvos varinių pučiamųjų instrumentų orkestrų asociacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: