Miesto gerovė priklausys nuo savivaldybės administracijos vadovo

Po antrojo merų rinkimų turo Panevėžio miesto socialdemokratai, kurie tarybos rinkimuose buvo tik ketvirti suskubo sveikinti pirmąsyk tiesioginiuose rinkimuose meru išrinktą visuomeninio judėjimo „Povilas Urbšys už judėjimą KARTU“ atstovą Rytį Mykolą Račkauską.

Panevėžio socialdemokratai šiuose tarybos rinkimuose pelnė mažesnį rinkėjų pasitikėjimą ne tik negu judėjimas „KARTU“, konservatoriai, bet ir „valstiečiai“. Per televizijas buvo pranešta, kad nepriklausomą kandidatą R.M.Račkauską pirmieji pasveikino ne itin palankiai prieš rinkimus „urbšininkus“ vertinę ir savo pozicijas taryboje susilpninę socialdemokratai.

„Pirmieji naująjį merą sveikinome ne mes, o konservatoriai, tačiau galbūt mes pirmieji atėjome su gėlėmis“,- konstatavo vienas iš didžiausių rinkėjų pasitikėjimą mieste sulaukusių socialdemokratų, mero ir vicemero duonos ragavęs Povilas Vadopolas.

Anot jo, socialdemokratai jokių reikalavimų dėl postų nekelia ir tik derina pozicijas. P.Vadopolas patikino pats į jokį aukštesnį postą nepretenduojantis, nes jį gavęs verstųsi per galvą, todėl norintis ramesnės veiklos.

Pasiteiravus, kur dingo iš liberalcentristų pas socialdemokratus perbėgęs įvairius valdžios postus anksčiau užėmęs Ramūnas Vyžintas ir kuriam buvo prognozuojama mero kėdė, P.Vadopolas atsakė, kad skyriaus konferencijoje jis kartu su R.Vyžintu dalyvavo kandidatų į merus rinkimuose, tačiau partijos bičiuliai į lyderes išrinko Janiną Gaidžiūnaitę.

„Matote, kas iš to gavosi“,- pareiškė P.Vadopolas ir pridūrė, kad R.Vyžintas galėtų būti šimtaprocentiniu kandidatu į savivaldybės administracijos direktoriaus postą ir jis jį visokeriopai palaikytų, tačiau apie tai dar nekalbėta.

Anot jo, jei naujasis meras R.M.Račkauskas pasirinktų šį kandidatą miestas turėtų istorinę galimybę ūgtelėti ir išlipti iš duobės, nes savivaldybės administracijai turi vadovauti tikras šeimininkas, išmanantis vadybą, ekonomiką, miesto ūkį.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: