Miesto lengvaatlečiai gerai pasirodė jaunimo lengvosios atletikos čempionate

2021m. kovo 5-6 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Sportininkas Adomas Čeponis, 60 m b/b bėgimo rungtyje,iškovojo trečiąją vietą , Greta Taraškevičūtė, šuolio į tolį rungtyje – 5 vietą, taip pat kovo 4 d. Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate Klaipėdoje, Panevėžio sporto centro ugdytinė Neda Vidzėnaitė iškovojo 4 vietą šuolio į aukštį rungtyje, kartelę peršokusi 1 m 50 cm.

Uždarų patalpų lengvosios atletikos sezoną uždarė Lietuvos lengvosios atletikos daugiakovių jaunių, jaunimo, suaugusiųjų  čempionato varžybos  Klaipėdoje, kurios vyko kovo 12-13 dienomis. Šiame čempionate dalyvavo Panevėžio sporto centro ugdytiniai, kurie turėjo kovojo dėl medalių septyniose rungtyse ( 60 m bėgime, šuolyje  į aukštį, rutulio stūmimo, šuolyje į tolį, 60 b/b bėgime, šuolyje su kartimi , 1000 m bėgime). Jaunių čempionate  Kasparas Bačianskas, iškovojo 1 vietą, o jaunimo čempionate Adomas Čeponis iškovojo – 3 vietą.

Visus lengvaatlečius treniruoja Panevėžio sporto centro trenerė Aldona Dobregienė .