Miesto merui įteikta Betliejaus taikos ugnis

Šiandien tradiciškai, prieš didžiąsias metų šventes, Panevėžio krašto skautai miesto merui Ryčiui Račkauskui įteikė Betliejaus taikos ugnį ir pasveikino su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais.

„Norime skleisti ir dalintis Betliejaus taikos ugnimi, jos šviesa, kuri dega, liepsnoja mūsų skautų širdyse ir dėkojame už miesto puošimą, miesto gražinimą. Linkime ir toliau sėkmingai darbuotis miesto žmonių gerovės labui“, – linkėjo miesto merui Panevėžio krašto skautų vadovė Lina Rinkauskaitė.

Miesto meras atsidėkodamas skautams įteikė Kalėdinį angeliuką ir palinkėjo šiltų, jaukių šv. Kalėdų, meilės bei santarvės šeimose, kantrybės, kūrybiškumo, sėkmės ir gražių ateinančių metų.

Betliejaus taikos ugnis – tai žmonijos brolybės, draugystės ir taikos simbolis. Simboline žvakės liepsna siekiama įžiebti taiką ir ramybę pirmiausia visų širdyse, skleidžiant ją savo šeimoje, bendruomenėje, šalyje ir visame pasaulyje.

Betliejaus taikos ugnies idėja kilo 1986 m. Austrijoje socialinės paramos akcijos metu “Šviesa tamsoje”, kuomet ypač pasižymėjęs vaikas iš Austrijos keliauja į Palestiną ir Betliejuje uždega žvakę, kurią kaip taikos ir vilties simbolį parveža į Vieną ir platina savo šalyje.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: