AINA.LT nuotr.

Miesto savivaldybė kviečia panevėžiečius dalyvauti apklausoje

Panevėžio miesto savivaldybė siekia išsiaiškinti, kaip tėveliai, jų vaikai, mokytojai vertina mieste teikiamų neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) mokyklų, teikėjų  programų kokybę, įvairovę bei prieinamumą.  Jūsų nuomonės į anketoje pateiktus klausimus laukiame iki rugsėjo 10 d. 

„Siekiame kokybės, tad norime išsiaiškinti, ar mieste NVŠ vykdoma veikla atitinka visuomenės interesus ir standartus, ar pastebimas NVŠ veiklos gerėjimas, todėl Panevėžio miesto savivaldybė nusprendė kasmet konsultuotis su bendruomene dėl teikiamų NVŠ paslaugų.  Vykdysime apklausas, o gavę rezultatus juos nagrinėsime su švietimo bendruomene ir pagal galimybes į jas atsižvelgsime“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Apklausos metu surinkti duomenys ir atliktos analizės  padės nustatyti NVŠ būklę, ją analizuoti, planuoti kaitą, vertinti vykdomų priemonių įtaką NVŠ ir švietimo strateginiams tikslams pasiekti, galimas intervencijas NVŠ kokybei gerinti.

Apklausos klausimus rasite ČIA.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: