Miesto socialdemokratai patvirtino kandidatus į Seimą

Šiandien vakare Panevėžio Muzikiniame teatre vyko Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio skyriaus konferencija. Jos metu iškelti kandidatai į 2016 m. spalio mėnesį vyksiančius LR Seimo rinkimus.

Dėl kandidatavimo į LR Seimą Nevėžio rinkimų apygardoje susirungė Egidijus Gaidamavičius ir Janina Gaidžiūnaitė. Partijos skyriaus nariai gausiau palaikė Egidijaus Gaidamavičiaus kandidatūrą. Jis surinko 90 balsų, o J. Gaidžiūnaitę palaikė tik 21 partijos kolega.

Vakarinėje rinkimų apygardoje buvo vienintelis kandidatas, partijos skyriaus pirmininkas Donatas Degenis, kuris ir patvirtintas kandidatu į LR Seimą. Už jį balsavo 87 partijos kolegos. 31 balsavimo biuletenis buvo sugadintas. Balsuoti už kolegas į konferenciją iš viso susirinko 118 partijos narių.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas LSDP partijos Panevėžio skyriaus narys Ramūnas Vyžintas atsisakė kelti savo kandidatūrą Seimo rinkimuose motyvuodamas tuo, kad atėjo dirbti miestui ir padėti žmonių išrinktam merui.

„Į seimą nekandidatuosiu. Dabar dėsiu visas pastangas 2017 metų pavasarį laimėti partijos skyriaus pirmininko rinkimus ir konsoliduoti socialdemokratų partijos skyriaus narius“ – apie artimiausius planus kalbėjo R. Vyžintas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: