Pexels nuotr.

Miesto ugdymo įstaigų specialistai dalyvaus mokymuose

Mokymosi ypatumų centras „Labirintas“ kartu su partneriais Panevėžio miesto, Rokiškio rajono, Elektrėnų ir Vilniaus miestų savivaldybių administracijomis įgyvendina Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Kokybinės sistemos vaikams, turintiems specifinių mokymosi sutrikimų, adaptavimas ir pritaikymas Lietuvoje“.

Vienas iš svarbiausių šio projekto tikslų – profesionalaus įrankio, leidžiančio nustatyti specifinio skaitymo sutrikimo (disleksijos) rizikos lygį, adaptavimas ir diegimas. Projekte dalyvaujančios Panevėžio pradinės ir Mykolo Karkos pagrindinės mokyklų pedagogai vasarį dalyvaus mokymuose „Skaitmeninis „Rapid“ testas skaitymo sutrikimo (disleksijos) rizikai nustatyti“. Mokymai skirti mokytojams, specialiesiems pedagogams, logopedams, psichologams, socialiniams pedagogams.

Mokymų metu pedagogai gilins teorines žinias apie specifinius mokymosi sutrikimus, galimas jų atsiradimo priežastis ir sąsajas su skirtingais fonologiniais gebėjimais, foneminiu apdorojimu, regimuoju suvokimu ir kt. Taip pat susipažins su profesionaliu skaitmeniniu „Rapid” mokinių testavimo įrankiu, leidžiančiu nustatyti specifinio skaitymo sutrikimo rizikos lygį ir išbandys jį praktiškai. Mokymų metu įgytas teorines, praktines žinias pedagogai ne tik pritaikys dirbant su mokiniais, bet ir patys tiesiogiai prisidės prie sėkmingo projekto įgyvendinimo, testuojant tikslines mokinių grupes.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: