Miesto vadovams pristatyta REGIA paslauga

Antradienį Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, administracijos direktorius Tomas Jukna bei jo pavaduotojas Ramūnas Vyžintas susitiko su VĮ Registrų centro direktoriaus pirmuoju pavaduotoju Rimantu Ramanausku, patarėju Jurgiu Jurkevičiumi, Panevėžio filialo vadovu Rimantu Sankausku.

Miesto vadovams pristatytos Registrų centro teikiamos elektroninės paslaugos: REGIA arba regionų geoinformacinės aplinkos paslauga. Tai patogus įrankis, sukurtas specialiai savivaldybėms – jų gyventojams, tarnautojams ir jose veikiančiam verslui. Šios paslaugos dėka gyventojai greitai ir paprastai ras suprantamą informaciją apie savivaldybių veiklą ir priimamus sprendimus.

REGIA interaktyvus žemėlapis regia.lt patogus ir verslui – žemėlapyje galima bus rasti informaciją apie statybos projektus, publikuoti bendruosius ir detaliuosius teritorijų žemėlapius bei viešai juos aptarti. REGIA sistema paremta interaktyviu Lietuvos savivaldybių žemėlapiu, į kurį integruoti pagrindiniai Registrų centro tvarkomi valstybės registro duomenys.

„Ši paslauga labai patogi ir nemokama. Sudaryta darbo grupė, kuri aptars šios programos galimybes ir nuolat pildys kintančią informaciją, kuri bus naudinga miesto gyventojams bei verslininkams. Tai padės žmonės taupyti laiką bei sąnaudas ir nieko nekainuos“, – sakė meras R. Račkauskas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

One Comment

  • Mes tai be pristatymų jau seniai ta REGIA naudojamės. Kas per valdzia – kaip iš darželio.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *