Migracijos skyrius informuoja

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius (toliau – Migracijos skyrius) primena, kad artėja vasara – atostogų ir kelionių metas – ir ragina visus pasitikrinti savo ir artimųjų, nepilnamečių vaikų turimų asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų galiojimo laiką, kviečia pasirūpinti dokumentais iš anksto, kad būtų išvengta nepatogumų ir neplanuotų išlaidų kelionės išvakarėse.

Atkreipiame dėmesį piliečių, sukakusių 16-os metų: jiems asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą privalu išsiimti per vieną mėnesį sulaukus nustatyto amžiaus. To nepadarius laiku, teisės aktų nustatyta tvarka baudžiama.

Primename, kad užsisakyti naują asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą Lietuvos Respublikos piliečiai gali bet kurioje migracijos tarnyboje, nesvarbu, kur deklaruota gyvenamoji vieta.

Migracijos skyrius Panevėžyje ir Migracijos skyriaus grupės Biržuose, Kupiškyje, Pasvalyje ir Rokiškyje interesantus priima: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00, trečiadienį nuo 7.00 iki 17.00, penktadieniais nuo 8.00 iki 16.45 (pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45).

Išsamesnė informacija teikiama telefonais Panevėžyje: (8 45) 503145, (8 45) 503131, (8 45) 503 134.
Rasa Černauskaitė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: