Lietuvos kelių policijos nuotr.

Mikoliškietis pamokė nekviestus naktinius svečius

Pirmadienio policijos įvykių suvestinėje buvo pranešama, jog sekmadienio naktį jau po vidurnakčio Pasvalio rajone Mikoliškio kaime 1986 metais gimęs vyras ne tik metaline lazda išdaužė 20o1 metais gimusiam vyrui priklausančio automobilio „BMW“ stiklus, bet dar kažkur nuvarė mašiną.

Tačiau pasirodo, kad kartais velnias yra ne visai toks, koks piešiamas. Įtariamuoju tapęs ir į policiją išvežtas 1986 metais gimęs A.V. papasakojo visai kitokią įvykių versiją.

Anot jo, sekmadienio naktį jau po pralaimėtų „Lietkabelio“ krepšininkų varžybų į daugiabučio namo kiemą automobiliu „BMW“ atvažiavo keli jaunuoliai ir pradėjo belstis į jo buto duris.

„Duris pravėrė žmona, namuose tuo metu buvo trys mūsų globojami mažamečiai. Matydamas, kad atvykėliai nėra draugiškai nusiteikę išėjau pats į laiptinę pasiaiškinti, tačiau vienas iš jų beisbolo lazda trenkė man į kelį. Aš tą lazdą atėmiau, ir jaunuoliai išsilakstė. Buvau šoke, po „Lietkabelio“ pralaimėjimo buvau ir šiek tiek išgėręs, bet mašinos stiklus išdaužiau ranka, o tą lazdą numečiau prie namo laiptinės. Dėl šventos ramybės sėdau į tą mašiną, nuvažiavau į maždaug už poros kilometrų esančią savo sodybą ir įvariau ją į krūmus. 5 valandą į namus atvažiavo policijos pareigūnai ir išsivežė mane“,- pasakojo mokoliškietis A.V.

Vyriškis tikino, jog didesnis nukentėjusysis yra jis ir ketino dar kartą vykti Pasvalio policiją ir pas medikus.

Gintautas SUBAČIUS

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: