Mindaugas Jonušas: modelių namai tapo geriausia mano gyvenimo versija

Šių dienų žmogų visur lydi reklama, rodos, sunku išsiskirti originalumu. Tačiau atsiranda drąsių žmonių, kurie imasi neplanuotų darbų.

Rinkoje pasirodė naujas žaidėjas – Modelių namai. Netikėtas ir neplanuotas nuotykis – tapo realybe, kurią, kartu su komanda, Mindaugas Jonušas kartu su Živile Večiorkute šiandien aktyviai įgyvendina, rašoma pranešime spaudai.

„Modelių namai“ – jūsų naujas projektas, kokie numatomi tikslai ir perspektyvos?

Įmonė atsiranda iš poreikio: kurti, atrasti, dalintis. Pirmas sėkmingas foto projektas pateko į pasaulyje žinomo prekės ženklo, vaikų ir jaunimo mados žurnalo „Brand model magazine“ puslapius. Nuo tada ir gimė troškimas aktyviai veikti mados pasaulyje.

Ko gero labiausiai reikėtų paminėti mūsų veiklos sritis, kad žmonės žinotų, ką mes iš tiesų veikiame. Taigi, Pagrindinės mūsų veiklos sritys: modelių agentūros paslaugos, reklaminės fotosesijos, naujų kūrėjų platforma, rūbų linijos kūrimas. Norisi sukurti mados platformą, kurioje būtų vietos ir motyvacijos daugybei žmonių. Džiaugiuosi, kafd kartu su kolege Živile galime kurti bendrus namus modeliams.

Mindaugas Jonušas

Kokia komanda plyta po plytos stato tuos namus?

Šiuo metu komandoje yra modeliai: super modeliu vadinama Beatričė Strikaitė, mažoji Valerija, naujokės Martyna ir Kamilė ir kiti, kurios pradeda, mano manymu, visai neblogą foto modelio veiklą. Verta paminėti ir tai, kad galima didžiuotis ir džiaugtis augančia ir fotografų komanda, kurie noriai jungiasi prie šių modelių namų įmonės padeda pražysti mūsų modeliams. Didžiausia laimė dirbti su Rasa Jarmalienė, kuri yra fotografijos profesionalė.Tad su savo sričių profesionalais – sukursime įmonę, kuria visi džiaugsis. Beatričė Strikaitė šiai dienai yra – talentinga ne tik, kaip modelis, tačiau ir modelių koordinatorė – galiu pilnai pasitikėtijos darbo kokybę.

Sumanymas kilo floristikos salone, ar jūsų reklamos produktai bus susiję su floristika, ar tematika plėsis?

Džiaugiuosi, kad visa pradžia gimė gėlių salone Glamelija. Šioje įmonėje, galiu drąsiai sakyti, kad gimsta talentai ir skleidžiasi ne tik gražiausios gėlės, bet ir asmenybės, talentai, svajonės. Su šia įmone mūsų modelių namų modeliai ketina įgyvendinti dar vieną foto projektą, kuris, manau, trauks akį ne vieno foto meno gerbėjo.
Tam yra pasirengusi visa mūsų komanda. Gėlės visada žavi, mano manymu, yra geriausia terpė pasireikšti mūzai.

Ką netikėto pasiūlys jūsų mados namai?

Pirmiausia norime įrodyti, kad esame mados namai. Vadinasi, turi būti ir rūbų bei aksesuarų pasiūla. Tad šiai dienai galiu pasakyti tik tiek, kad kartu su mūsų stiliste ir foto modeliu rudens sezonui turime šį tą parengę ir, kaip sakoma, kad laimė ir sėkmė mėgsta tylą – šį kartą apie naujieną nutylėsime.

Parengė Saulė Petkutė

Foto – Rasa Jarmalienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: