Mindaugo Jonušo mados namai garsina Lietuvą pasaulyje

Kai autorius ar   kūrybinė komanda   susivienija bendrai veiklai, kuri yra ir pomėgis, kruopščiai bando įgyvendinti subtilaus grožio viziją -nelieka   profesionalų nepastebėti. Neseniai įsikūrę,  mados fotosesijas, organizuojantys Mindaugo Jonušo mados namai  tikisi sėkmės globaliame mados ir fotomeno pasaulyje.

Sėkmė aplankė netikėtai ir tikrai nelauktai. Profesionalų susidomėjimas pradedančiųjų entuziastų kūryba  atrodė lyg svaigus šuolis iki svaiginančių tolių. Mindaugo Jonušo mados namai šiomis dienomis  džiaugiasi savo sėkme. Sparčiai augantis modelių skaičius ir viena už kitą labiau stulbinančios fotosesijos nepalieka abejingų netgi skeptikų. Tam įtakos turėjo pasirinktos temos: iš nuotraukų žvelgia romantiškos gražuolės dvarų architektūros fone, jų moteriškumą paryškina gėlės, aprangos stilius, lengva rūbo medžiaga, vaikystė ir pavasario gėlės, vaiko charakterį atskleidžiantys, šypseną sukeliantys pagauti momentai.

Prieš kelias dienas mados namus pasiekė oficiali žinia, kad bendras komandos darbas pateko į neeilinį pasaulinį mados žurnalą – „Prestige Models Magazine” ir „Brand model magazine“  ir daugeli kitų.

Kartu su fotografe Žvile.V.  ir fotografe Greta įgyvendintas fotoprojektas nepaliko abejingų net visko mačiusios mados žurnalo redakcijos. Talentingoji fotomodelis Valerija, kuri ir pozuoja kadre šiai dienai jau džiaugiasi 24 mados žurnalų publikacijomis.   Taigi, įveikta daugybės autorių iš viso pasaulio konkurencija, kurie visi nori būti žinomi ir įvertinti.

„Noriu padėkoti visai kūrybinei komandai, kuri taip profesionaliai prisidėjo prie šio stebuklo. Ypatingas ačiū mūsų stilistei Dianai Laveckai, modeliui Valerijai,  mažųjų mielų modeliukų mamai floristei Alionai Ušanovienei, fotografei Živilei, Gretai,  kad esate ne tik pačios pagautos kūrybinio vėjo, bet ir dalinatės savo patirtimi ir gebėjimais, kurie atveria tokius tolius ir horizontus, kurie leidžia garsinti Lietuvą ir Vilnių pasaulyje. Visa  Mados namų komanda ir toliau žada dėti visas pastangas,  siekti aukšto profesionalumo, kūrybos subtilumo, stiliaus  savitumo, kad  Lietuvoje ir už Lietuvos ribų modeliai, fotomeno stilius būtų įdomūs, originalūs, pastebimi, o tuo pačiu ir  pasaulis  labiau susidomėtų Lietuva“,  – teigia naujų mados namų įkūrimo entuziastas – Mindaugas Jonušas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: