Laisvalaikis - Mada - 2020-09-15

Mindaugo Jonušo mados namai keliasi į Kauną

Mindaugo Jonušo mados namai nepaliauja stebinti. Neseniai pranešę apie draugystę su mados biblija vadinamu žurnalu Vogue Italia, šiandien praneša, kad mados namų centras įsikurs Kaune. Jau kuris laikas ne vienas galėjo pastebėti, kad daugelis sėkmingų nuotraukų buvo sukurta, būtent, bendradarbiaujant su talentinga mados fotografe- Rasa Jarmaliene. Tad, norėdami pasiekti dar didesnių laimėjimų, mados namai kuriasi Kauno Centro fotostudijoje.

Rasos Jarmalienės atėjimas į komandą buvo netikėtas. Tačiau tas nuotykis išaugo į  platesnį bendradarbiavimą su daugeliu mados žurnalų, į kuriuos patenka vis daugiau šios fotografės darbų. Įvertinę šios mados fotografės talentą bei gebėjimus ir tai, kad Kaunas Lietuvos vidurys ir tai, kad šiame mieste buriama talentinga komanda, buvo priimtas toks sprendimas: Kad nuo rugsėjo 15 dienos mados namų centras kuriamas Kaune. Norime parodyti, kad miestas Kaunas  įkvepia pačias gražiausias ir originaliausias idėjas ir projektus. Sieksime būti gera komanda kiekvienai merginai, kuri susidomės mūsų vystoma veikla – kalbėjo mados namų vadovas Mindaugas Jonušas.

Artimiausiu metu mados namai pakvies merginas į modelių atranką, kurios tikslas atrinkti geriausiai tinkančias merginas pasirašyti modelių sutartis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: