Mindaugo Jonušo mados namų veikla plečiama

Prieš kurį laiką startavę mados namai savo sąskaitoje turi 30 publikacijų pasauliniuose mados žurnaluose. Ši lyg netikėtas nuotykis prasidėjusi veikla – fotosesijos ir publikacijos mados pasaulio spaudoje, virto konkrečiu užsiėmimu, o šiandien skelbiama, kad komanda pradeda įvairesnę veiklą.


Mados namai praneša, kad nuo šiandien į savo modelių gretas priima ir merginas, kurios yra tinkamos podiumui, ir kurias žavi ši modelių veiklos sritis. Sulaukiame ne tik didelio užsienio mados žurnalų dėmesio, bet ir rūbų dizainerių bei kūrėjų dėmesio, kurie tarp mūsų modelių ieško ir tinkamų podiumui asmenybių. „Džiugu, kad turime Dianą Lavecką, kuri, mano manymu, gali tapti šios naujos nišos pradininkė, tačiau aktyviai pradedame naujo tipo modelių kastingus, kartu su visa komanda norime suteikti ir kitoms tinkamoms merginoms realias galimybes įsilieti į komandą. Platesnės galimybės – daugiau perspektyvų merginoms, kas man, kaip šių mados namų vadovui labai svarbu“,- teigia Mindaugas Jonušas.

Tikimasi, kad sėkmingas startas su fotomodeliais leis tęsti jau pramintą kelią mados pasaulyje ir diegti naujas iniciatyvas, kurios suteiks, tikimasi, ne ką prastesnių rezultatų.


Parengė – Klementina Ukno
Foto – Rasos Jarmalienės centro foto studija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: