LRV|Laima Penek nuotr.

Ministrė Pirmininkė prisijungė prie Nacionalinio miškasodžio

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė šeštadienį dalyvavo Nacionaliniame miškasodyje – Aplinkos ministerijos ir Valstybinių miškų urėdijos organizuojamoje miško sodinimo akcijoje.

„Rūpesčio žalia, savo gamtą puoselėjančia Lietuva niekada nebus per daug – tiek šiandienos dėl mūsų pačių, tiek rytojaus dėl ateities kartų. Pokytis kuriamas mažais žingsniais ir užkrečiančiais pavyzdžiais, todėl džiaugiuosi, kad šių metų miškasodis iš tiesų tampa nacionaliniu“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Ministrė Pirmininkė dalyvavo miškasodyje Vilniaus rajone, Mickūnų seniūnijoje, čia prie akcijos taip pat prisijungė aplinkos, ekonomikos ir inovacijų, krašto apsaugos, socialinės apsaugos ir darbo, sveikatos apsaugos ministrai.

Nacionalinis miškasodis šį kartą vyksta lygiagrečiai su kita ir gyventojams jau gerai pažįstama iniciatyva – akcija „Darom“, kuria siekiama apvalyti gamtą nuo šiukšlių.

Šiemet miškasodyje numatyta įveisti rekordinį plotą naujų miškų – 748 hektarų arba 2 mln. naujų medelių, jis vyksta visuose 26-uose Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: