AktualijosKultūros naujienosNAUJAUSIOS ŽINIOS

Mirė meninės keramikos kūrėjas Romualdas Aleliūnas

Su giliu liūdesiu pranešame, kad vakar (12.07) eidamas 57-uosius metus staiga mirė keramikas Romualdas Aleliūnas.

Romualdas 1980 m. baigė Kauno aukštesniąją meno mokyklą. Nuo 1985-ųjų dalyvavo parodose ir simpoziumuose Austrijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje. Nuo 1997 metų Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Menininkas buvo vienas iš pirmojo Panevėžio tarptautinio keramikos simpoziumo (1989) organizatorių, juose dalyvavo 1989, 1990, 1992, 1994, 1998, 2001, 2006 ir 2012 metais.

Panevėžio krašto keramikai Romualdą prisimena kaip energingą, iniciatyvų, draugišką kolegą, visada pasiruošusį dalintis savo kūrybine patirtimi ir pagalba.

Atsisveikinimas gruodžio 9 d. nuo 17 val. „Liūdintos” didžiojoje salėje (greta Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios). Laidotuvės vyks 10 dieną 14 valandą.

 

Panevėžio miesto dailės galerijos kolektyvas

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.