Mirė „Panevėžio kelių“ akcininkas R. Juodviršis

Transporto infrastruktūros ir statybos įmonių grupė „Panevėžio keliai“ su užuojauta praneša, kad eidamas 60-uosius metus mirė Remigijus Juodviršis. Jam priklausė didžiausias Grupės akcijų paketas.

„Savo ir kolegų vardu reiškiu gilią užuojautą Remigijaus šeimos nariams ir artimiesiems. Mes prisiminsime jį kaip aktyvų ir veiklų bendražygį, kurio energijos užteko ir visuomeniniam gyvenimui, ir verslui“, – sako Gvidas Drobužas, „Panevėžio kelių“ valdybos pirmininkas.

Skaudžios netekties valandą šeimos nariai prašo supratimo ir privatumo.

R. Juodviršis valdė 28,47 proc. „Panevėžio kelių” akcijų. Jis 2013 – 2015 m. ėjo „Panevėžio kelių“ valdybos pirmininko pareigas, 2018 – 2021 m. ėjo „Panevėžio statybos tresto“ valdybos pirmininko pareigas. Aktyviai dalyvavo Panevėžio regiono gyvenime, nuo 1999 iki 2002 m. priklausė Panevėžio miesto savivaldybės tarybai.

Apie įmonių grupę „Panevėžio keliai“

„Panevėžio kelių“ įmonių Grupė yra viena didžiausių statybos ir transporto infrastruktūros statytojų Lietuvoje. Grupę sudaro įmonės, dirbančios infrastruktūros, statybos, projektavimo, nekilnojamojo turto vystymo sektoriuose Lietuvoje ir Latvijoje. Grupė yra viena didžiausių darbdavių Panevėžio regione. 2020 m. įmonių konsoliduota apyvarta siekė 169,1 mln. Eur.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: