Mis “ožka“ rinkimai

Panevėžio rajone bus renkama gražiausia ožka. Išskirtinio renginio metu ožkos rungsis dėl septynių titulų. Kai kurios keturkojės jau pradeda ruoštis konkursui, vienos mokosi gracingai vaikščioti, kitos – treniruojasi įvairius triukus, kuriais žada nustebinti publiką.

Gražuolė ožka vardu Naomi jau didžiuojasi turėdama net kelis titulus. Raguotoji yra tapusi „Mis publika“, „Mis elegancija“, ir net kelis kartus „Mis gražiausia ožka“. Karingai nusiteikusi ožka neketina savo pozicijų užleisti kitoms ir šiemet taip pat žada dalyvauti gražiausios ožkos rinkimuose. Jos šeimininkas Vytautas jau po truputį ruošia keturkoję, kad ši ir vėl suspindėtų konkurse.

„Papuošiu truputį. Reikia biški. Numaudau. Nešvari šiek tiek, šventė gi reikia, kad skirtųsi vis tiek. Toks ir pasiruošimas, truputį pamokinu dar pašokinėti, kad prisimintų. Moka viską. Padedu va kokią lentą, kartelę, pašokinėja, pamokinu. Vaikšto, bet kad nelabai nori ji tais podiumais vaikščiot“, – sako tituluotos ožkos šeimininkas Vytautas Gėgžna.

Garsios juodaodės manekenės Naomi vardu šeimininkas ožką perkrikštijo tik prieš pat konkursą. Iki tol gyvulys buvo šaukiamas paprastai kaimiškai – Cibute. Naomės vardą ožka gavo dėl ypatingos kailio spalvos. Tamsus, prieš saulę rusvai žvilgantis kailis, ilgos kojos ir grakšti eisena gyvūno savininkui priminė madų pasaulio žvaigždę.

„Dabar kai suseno, tai gal nebėr tokia, bet tokia grakšti, išdidžiai eina, nu turi tokių… sakau, už tai ir tokį vardą davėm Naomi“, sako Vytautas.

Gražiausių ožkų konkursas Ramygaloje pradėtas rengti prieš šešerius metus, tačiau nė patys organizatoriai tąkart neįtarė, kad tai sulauks tokio didelio susidomėjimo. Apie šį neįprastą renginį pranešė net BBC žinios.

„Ožka yra labai patogus gyvulys tokioms šventėms, nes ji drąsiai eina, drąsiai žvalgosi. Kriterijus mes turim: fotogeniškiausia, talentingiausia, gražiausia ir panašiai. Nominuojama yra ir mis. Tai yra tiesiog kaip atrodo komisijai ir aišku visada renkam „Mis publika“. Mes pastatom, duodam numeriukus, žmonės meta lapelius ir nusprendžia, kas yra ir „Mis publika““, – sako Ramygalos kultūros centro direktorė Loreta Kubiliūnienė.

Grožio konkurso dalyvės kaip ir tikrame konkurse turi pademonstruoti savo talentus, sumanumą ir žinoma charakterį.

Mis ožkos rinkimai nuo įprastų moterų grožio konkursų skiriasi tuo, kad ši karūna atitenka nugalėtojai ir kitais metais nebėra perduodama kitai favoritei. / Tad didelių aistrų dėl šios karūnos nekyla ir policijai čia isikišti nereikia.

Kuri ožka pasipuoš karūna paaiškės birželio 20 dieną. Renginyje žada dalyvauti ne tik Panevėžio rajono, bet ir visos Lietuvos ožkos.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: