Misija – pasiskiepyti kartais įmanoma ir Panevėžyje

Ne vienam bandžiusiam užsiregistruoti dėl skiepų nuo COVID-19 viruso Panevėžyje, teko skaudžiai nusivilti, nes nurodytais registracijos telefonais galima skambinti nuo ryto iki vakaro, tačiau jie būna visada užimti. Tiesa, kaip taisyklė, pasitaiko ir išimčių. Žinomo Panevėžio politiko, neseniai miesto socialdemokratų vedliu išrinkto miesto tarybos nario, valdančiajai daugumai priklausančio 58 metų Ramūno Vyžinto žmona Reda save ir vyrą sugebėjo užregistruoti per minutę ir pageidautą dieną gavo pageidautą „Pfizer“ skiepą.

Kitiems Panevėžio miesto tarybos nariams buvo paprasčiau pasiskiepyti Vilniuje. Aršus valdančiųjų kritikas „žaliasis“ 41 metų verslininkas Mantas Leliukas sekmadienį „Astra Zeneca“ skiepą gavo Vilniuje „Litexpo“ parodų rūmuose. Sostinę skiepytis pasirinko ir Juozo Miltinio dramos teatro aktorius liberalcentristas 1962 metais gimęs Laimutis Sėdžius, tačiau jis telefonu neatsiliepė.

„Vilnių rinkausi, nes Panevėžio valdžia ir valdžios kaimiečiai niekaip negali padaryti, kad miesto bendruomenė būtų paskiepyta. Nesuprantu, kodėl mūsų valdžia tokia buka ir nepadaro tokios registracijos kaip Vilniuje. Žmona savanoriauja vakcinavimo centre, o savivaldybei paskelbus, kad bus skiepijami visi be apribojimų ir Panevėžyje buvo antšlagas. „Astra Zeneca“ vakcinos yra, tačiau bobutės, prisiklausę kažkokios fašistinės propagandos, jos atsisako, tad vakcina ir lieka. Panevėžyje daugiau medikų galėtų skiepyti, tačiau trūksta vakcinos, o dėl to kalta tik valdžia“,- porino M.Leliukas

Politikas teigė, jog vakcinavimo tvarka Vilniuje „Litexpo“ parodų rūmuose tikrai įspūdinga, dirba daug medikų, savanorių ir procesas vyksta kaip laikrodis. M.Leliuko žodžiais, jis stojęs maždaug į puskilometrio eilę, tačiau buvo paskiepytas maždaug po 8 minučių.

R.Vyžintas labai šiltais žodžiais kalbėjo apie Panevėžio vakcinavimo centrą ir jo darbą. Politikas teigė, kad jo žmonai pavyko prisiskaminti registracijai per minutę, maksimum iš dešimto karto. Sutuoktiniai buvo užregistruoti po savaitės jų pageidaujamu laiku ir paskiepyti pageidaujama „Pfizer“ vakcina.

„Išeidami gavome lapelius su nuoroda, jog antroji vakcinos dozė bus suleista po trijų savaičių – birželio 1-ąją. Nors šiek tiek baiminausi, tačiau jokio šalutinio poveikio nejutau, tik truputį maudė skiepo vietą“,- praėjus parai po vakcinacijos kalbėjo R.Vyžintas ir sakė jau ketinęs eiti šienauti vejos, tačiau per žiemą užkiuro žoliapjovės karbiuratorius.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: