Bendruomenės naujienosReporteris

“Miško meistreliai“ padėjo seneliams sukalti po inkilą zylėms

Panevėžio “Ąžuolo” progimnazijos mokiniai – nereti šv. Juozapo senelių namų lankytojai. Moksleiviai dažnai susiburia šventiniam senolių pasveikinimui. Vaikų rankomis pagaminti suvenyrai, atvirukai, skambios dainos ir smagūs šokiai sušildo gyvenimo negandų iškankintas senelių širdis, nuskaidrina jų nuotaiką…

Linksma, kad ir patys senoliai kartkartėmis aplanko jaunuosius ąžuoliečius. Ir šį balandį mokykla mielai priėmė savo svečius. Seneliai atėjo tikėdamiesi mokinių pagalbos. Tikrai džiugu, kad technologijų mokytojo Romo Kupčinsko vadovaujamo jaunųjų miško bičiulio būrelio “Miško meistreliai“ nariai Edgaras Žioba, Emilijus Žemgulis ir Justinas Palionis, – ne tik paruošė ruošinius, bet ir padėjo seneliams sukalti po inkilą zylėms. Kai į meistravimą kartu kibo ir jaunos, ir jau patyrusios rankos, nameliai paukšteliams buvo greit sukalti.

Išlydėdami svečius mokiniai džiaugėsi, kad jų bendrų pastangų kūriniai – inkilėliai paukšteliams ir, žinoma, tuoj tuoj inkiluose apsigyvensiantys sparnuočiai naujakuriai, tikrai ilgai džiugins senelių namų gyventojus.

Aušra Linkevičiūtė, “Ąžuolo” progimnazijos mokytoja

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.