Pradžia Bendruomenės naujienos „Miško meistreliai“ po grybavimo sezono surinko šiukšles miške

„Miško meistreliai“ po grybavimo sezono surinko šiukšles miške

0

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos jaunojo miško bičiulio būrelio „Miško meistreliai“ nariai nutarė po grybavimo sezono surinkti šiukšles miške. Į talką pasikvietėme ir savo draugus iš 6a klasės su auklėtoja Kristina Staškūnaite.

Prie Žaliosios girios įvažiavimo mus pasitiko Gegužinės girininkijos girininkas Dainius Medutis. Girios žinovas trumpai papasakojo kaip saugiai rinkti šiukšles, kur jų daugiausiai yra. Pasiskirstę į dvi grupes, pasklidome po mišką. Bet ne grybautojai palieka šiukšles, o dvikojai „žvėrys“, – kaip sako girininkas.

Per gerą valandą pririnkome apie 500 kg įvairių šiukšlių. Keista, kad šiukšles tiesiog atveža maišais ir išmeta miške. Bet galime pasidžiaugti, kad tokių žmonių mažėja. Prieš 10-15 metų tose pačiose vietose pririnkdavome 2-3 tonas šiukšlių.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.