„Miško meistreliai“ surengė lesyklėlių dovanojimo akciją

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelis „Miško meistreliai“ jau septynioliktą kartą Panevėžio mieste prie kalėdinės eglutės surengė lesyklėlių dovanojimo akciją.

Šiemet jaunieji gamtos mylėtojai vėl sumeistravo 100 „valgyklėlių“ paukšteliams ir stogelius numargino įvairiausiomis spalvomis bei piešiniais.

Akcijos metu buvo renkamos lėšos sunkiai sergantiems Ernestui bei Rimvydui iš Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdžiųjų pagrindinės mokyklos.

Džiaugiamės, kad tokiu pavasarišku oru panevėžiečiams labai reikalingos lesyklėlės ir noriai aukojo sunkiai sergantiems vaikams: iš viso surinkome 220 eur.

Po akcijos visus surinktus pinigėlius ir dvi gražiausias lesyklėlės nuvežėme Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdžiųjų pagrindinės mokyklos direktorei Danutei Krikščiūnienei, kuri surinktas lėšas perduos vaikų tėveliams.

Po akcijos aktyviausi būrelio nariai Edgaras Žioba, Pijus Žvikas, Emilis Norvaišas, Ugnius Stripeikis, Emilis Žemgulis bei jauniausias, dar ketvirtokas Domas Norvaišas  pasidžiaugė, kad mūsų lesyklėlės labai reikalingos panevėžiečiams, kad nuveikėme prasmingą darbą, po Naujųjų metų dar kalsime lesyklėles ir tokią akciją padarysime Vilniuje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: