AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

„Miško meistreliai” surengė lesyklėlių dovanojimo akciją

Skaičiuojame paskutines dienas, likusias iki gražiausios metų šventės – šv.Kalėdų. Dideliais ar mažesniais gerais darbais stengiamės įprasminti taurios šventės laukimą.

Panevėžio “Ąžuolo“ progimnazijos jaunųjų miško bičiulių būrelio „Miško meistreliai“ nariai, vadovaujami mokytojo Romo Kupčinsko, miesto centre Laisvės aikštėje surengė lesyklėlių dovanojimo akciją. Tai tradicinė ir jau penkioliktoji ąžuoliečių rengiama akcija. Panevėžiečiai ir miesto svečiai noriai rinkosi dailias, mokinių pagamintas, lesyklėles. Greičiau nei per valandą buvo išdalinta 100 lesyklėlių.

Akcijos metu jaunieji miško bičiuliai rinko aukas sunkai sergančiam mažam berniukui Nojui. Vaiko gydymui ir reabilitacijai šiuo metu labai reikalingi pinigai.

Mokinių veiklą aikštėje stebėjo į Panevėžį jau atkeliavęs Kalėdų senelis. Jis padėkojo jauniesiems ąžuoliečiams už prasmingą akciją, visus pavaišino skaniais saldainiais, palinkėjo gražių artėjančių švenčių.

Mokinukai atgal į mokyklą skriejo lyg ant sparnų – jie labai džiaugėsi, kad gimtojo miesto gyventojams patiko mokinių gamintos lesyklėlės, kad panevėžiečiai nuoširdžiai stengėsi padėti mažajam Nojui ir jam paaukojo net 270 eurų. O susitikimas su Kalėdų seneliu ir jo išsakyti žodžiai mokinius įtikino, kad kalėdinius stebuklus galime kurti kiekvienas…

Aušra Linkevičiūtė, Panevėžio „Ąžuolo‘ progimnazijos pradinių klasių mokytoja.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button